Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/14/2023 in all areas

 1. Kdybych byl uživatelem nejnižšího neomezeného tarifu Basic, nebo o něm uvažoval, tak bych těch 45 Kč navíc za dvakrát rychlejší internet určitě dal, protože internet s rychlostí 2 Mb nepovažují za neomezený. Na druhou stranu i když nás tady už několik let všichni masírují o tom jak po příchodu 5G budeme mít rychlejší a lepší internet, si myslím že neomezená rychlost u mobilního tarifu je luxus, který většina uživatelů nepotřebuje a když už ho chce mít, tak si za něho prostě musí připlatit, protože kdyby operátoři takový absolutně neomezený mobilní tarif začali nabízet levně, tak všichni víme jak by to dopadlo, uživatelé by tím ve větší míře začali nahrazovat své pevné připojení k internetu, operátorům by to přetěžovalo síť a ještě by začali méně vydělávat na tarifech pro pevný internet, Takže takové představy o levném úplně neomezeném mobilním internetu jsou asi pasé, ovšem jak už tady Jack podotkl, uživatel který chce víc dat v podstatě nemá na výběr, protože když se nespokojí se základními daty v jednotkách GB a potřebuje desitky GB, tak nemá jinou alternativu než neomezený tarif, kde ale může narážet na omezenou rychlost.
  1 point
 2. A není koncový bod zásuvka a koncové zařízení modem ?
  0 points
 3. Ehm, a kde ich predavaju? Pretoze uvedene modely su iba pre operatora Vodafone DE, nie vo volnom predaji.
  0 points
 4. tak tarify jsou již venku sice těžko dohledatelné ale jsou: https://www.vodafone.cz/tarify/rychlejsi-tarify/ a nejedná se o ONE tarify! a také tam odebrali 5 dnů zrychlení na maximum 😮
  0 points
 5. Většina telefonů je dneska dual-SIM, takže není problém mít jednu SIM na volání/SMS/roaming a druhou čistě na data v ČR (a kdo hodně cestuje za hranice, tak si jistě může dovolit nějaký tarif od VF z nabídky výše a neřeší každou korunu, jak ušetřit). A na Datamanii je samozřejmě i volání, byť za 15 Kč na den (což by pak vycházelo na 15 Kč x 30 dnů + 300 za data, pokud by to někdo takto využíval - i tak je to ale v rozmezí, jaké zmiňoval Jack_6428: 700 - 900 Kč).
  0 points
 6. Datamanie 100 GB za 300 Kč měsíčně.
  0 points
 7. no za 999 bych očekával neomezený data i rychlost, volání a sms a k tomu jako bonus každej měsíc třeba zlatý nebo aspoň stříbrný mince 🤔 mohli by si nechat udělat nějaký takový ty sběratelský mince s logem vodafonu, to by mohlo bejt hezký https://ceskamincovna.cz/pro-sberatele-nejnovejsi-produkty-1439-p/ nějaká menší v hodnotě pár stovek by snad nebyla problém 🤔
  0 points
 8. no je to hodně smutnej pohled 😔 ještě jak je nahoře napsáno "za super ceny jedině u nás", to dokonale vystihuje situaci v česku 🤭
  0 points
 9. Tak dvě oddělené aplikace má i Česká spořitelna. To jenom pro info, že v tom není ČSOB sama :)
  0 points
 10. Operátorka mohla mluvit tak akorát o zařízení na xDSL, určitě ne o Docsis.
  0 points
 11. Neboli česky: "It's Not a Bug, It's a Feature." 😁
  0 points
 12. Na dobré slovo jedné operátorky bych raději nespoléhal a ověřil si to důkladněji, také jsem takhle jednou naletěl zase v trochu jiném problému, když tam seděla u telefonu jedna taková koza, která tomu prd rozuměla. Jinak ty modemy co jsi zmínil se tuším instalují u Vodafone v Německu, takže je možná že dorazí i k nám, někdo už tady psal že je na obzoru Vodafone station 2.
  0 points
 13. Technicolor má rychlostní strop někde okolo 350 MBit, takže na pětistovku je nepoužitelný, s Compalem budeš mít stabilnější internet, protože pro připojení k internetu spojuje dohromady 24 kanálů, zatímco Technicolor jich umí pouze 8 a při té rychlosti 300 Mbit už jede při hranici svých možností, takže stačí aby s jedním z těch osmi kanálů byl nějaký problém a okamžitě to pocítíš, zatímco u modernějšího Compalu je ta zátěž rovnoměrněji rozložená, To je taky jeden z důvodů proč se všechny staré modemy postupně vyměňují včetně Technicolorů, Compal má také lepší WiFi s podporou obou pásem 2,4 a 5 GHz současně. Já jsem s ním spokojený, nejprve jsem ho používal v režimu bridge a vlastní router a poté co můj router odešel, modem nyní používám v režimu router a vše funguje bez problémů.
  0 points
 14. 😄 Jasně, sám od sebe začne fungovat... operátorka byla milá, ale mimo. Takže je to blbost si je kupovat 😉
  0 points
 15. Ono by stačilo,. kdyby z aplikace zmizely ty idiotské náhledy.
  0 points
 16. Může to znát odkudkoliv. Třeba z databáze nějakého eshopu, nebo nějakého podomního prodejce levné elektřiny. Někdy okolo roku 2010 byly docela rozšířené stánky v obchodním centru, kde byla soutěž o nový mobil, stačilo jen vyplnit lístek. Ve výsledku jediné co jste vyhráli bylo to, že dalšího půl roku vám volali různí agenti s teplou vodou a nabízeli své produkty.
  0 points
 17. Neomezená data jsme tu měli už před 20 lety, zrušili je někdy okolo roku 2010 a o2 až v 2013, aby je potom v 2019 mohli zavést znova.
  0 points
 18. Pro zajímavost uvedu, že dříve a možná i nyní některé české služby pro poslech rádií online jako zdroj signálu měly FM tuner - podle kvality zvuku a podle toho že neměli ideální signál to bylo celkem dobře poznat.
  0 points
 19. jeste bych dodal , take o uhlopricce, cim vetsi ,tim musi byt zdroj signalu kvalitnejsi, mam take plasmu 42 panasonic , ale kvuli spotrebe premyslim nad OLEd, mam rad stary cesky filmy a mam strach jak to na ty oled max. 48 - vic nemam odvahu, bude vypadat,
  0 points
 20. Zdravím, přeposílám aktuální info od pracovníka Vodafone.. ... Kolegové z kompetentního oddělení mě informovali, že v současné době probíhá testování a certifikace výrobců značek zařízení od společnosti Apple a Samsung. Podpora eSim pro hodinky a telefony bude spuštěna v průběhu tohoto roku. Bohužel přesný termín Vám v tuto chvíli nemohu potvrdit. Jakmile proběhne testování a schválení pro provoz, budeme o tom samozřejmě všechny naše zákazníky informovat. ... Tak aspoň nějaký nástřel termínu máme, ale stejně to radši berme s rezervou.. 🙂
  0 points
 21. U wi-free se dokonce ani nesdílela část vlastní kapacity, protože pro wi-free byl vyhrazený extra datový tok 10/2 Mbps a tento nijak neomezoval rychlost, kterou měl přímo zákazník, na jehož modemu wi-free fungovala.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...