Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Návštěvník Patri.k

Tak ona to není špatná cena, ještě když navíc k tomu dostanete ten telefon. Ale zas, musíte najít právě ty čtyři lidi, pokud to nemáte problém v rodině udat, tak je to v pohodě. Ale pro spoustu lidí je prostě nereálné udat 4 neomezené tarify v rodině. Operátoři si z nás defakto dělají své obchodní zástupce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jak to říkáš,  je to sprostárna a ta sleva na telefon to je zrovna taková nabídka zase závazek u nich, mě by zajímalo když jich koupěj vagon těch telefonů a pak ti daj slevu kolik jím z toho ještě kápne, určitě polovina....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár lety měl člověk Dohodu s Vodafonem (Oskarem), platil 660 Kč měsíčně a v ceně bylo 210+90 minut volání s tarifikací 60+60. 0 volných SMS, data tehdy žádná. A jak si liboval, jak perfektní nabídku má, když u jiných operátorů stálo totéž s přehledem přes tisícovku měsíčně. A to ještě byla kupní síla podstatně nižší, než je dnes (kdy chce každý všechno nejlépe zadarmo, max. za pár kaček).

Změna operátora je v CZ podmínkách fraška, protože vesměs putují stále ti stejní zákazníci po těch stejných operátorech :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Ladik napsal:

To máš pravdu ale to mělo být dávno jasně že si vyskakujou když jím to pořád prochází, samozřejmě že bude 4 operátor ale to budou natahovat a natahovat jak to půjde, pořád ty samý keci jak jsou na všechno všichni připravený a všechno dělaj pro zákazníky .....jo pro ty svoje co jsou ve státních službách, co vím tak na městě mají tarif pro zaměstnance vše neomezený 12gb dat 120kč a můžou mít 4 čísla to je nabídka proč né ostatní blbci - i já to zaplatěj

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od UPC/Vodafone mám vlastně všechno, vyjma telefonu. Ten mám už od vzniku Eurotelu, dnes O2.

Tak jsem si myslel, že si vezmu i ten mobil telefon od Vodafone a u O2 skončím. Normálně by to mělo logiku ……. ale žiju na špatný straně Krušných hor, a tudíž to logiku, bohužel, nemá. No nic, život jde dál...….

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...