Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Tak tím je to potom vyřešené. Po dvou měsících datového šílenství nestojím. Jak jsem také psal výše, pořád nějaký obezličky. Buď pro všechny nebo jedince. 😎 Však to chce pořádně všechny výžďímat co to půjde... a pak když už to nejde nahodí se udice a loví se na další obezličky....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec pořídil twist kartu za 100 kč na ní je nějaký tarif twist S námi. Kredit tam byl 200 kč. Předplatil si nejlevnější datový balíček 400mb na měsíc 99kč a po-té bylo možné aktivovat neomezená data na léto. Z šuplíku vytáhnul smart herku a zjistil, že umí pouze 3G, tak zakoupen Xiaomi redmi 6A vyhodil sim z Sony Xperie XZ1C narval obě do X jedna volání druhá data. Po akci prodat telefon X a pak se uvidí výsledná cena 😂

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vodafone zrychlil svůj neomezený mobilní datový tarif, počítám že po prázdninách, nebo během podzimu už bude tento tarif součástí nové nabídky UPC tarifů.

https://mobilenet.cz/clanky/vodafone-zvysuje-rychlost-neomezeneho-internetu-na-dvojnasobek-38684

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomusSpíše bych to obrátil 😄 Snad bude brzy zákazníkům VF dostupné pevné připojení od UPC. Resp. snad bude nějaká kombinovaná nabídka pro nás pro všechny.

@Slamb No já ti nevím, ale mobilní připojení nemá nahradit pevné připojení. Ani to z hlediska infrastruktury nejde. A 10Mbps na mobilu i v roce 2019 bohatě stačí. Stejně je spousta lidí ráda, když jim to přes ADSL běží víc jak těch 10 😄 Ta rychlost stačí na sledování FullHD obsahu, stahování i větších aplikací, aktualizací firmware (můj mívá okolo 1GB). Holt si pár minut počkáme no. Dokonce i při cestování lze jet přes sdílení na NTB (když se u WiFi nastaví, že se jedná o připojení účtované dle dat) a je to v pohodě. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 10 Mb/s je takový nejnižší možný akceptovatelný minimum pro přežití v krajní nouzi 😄 taky je nutný brát v úvahu, že když se něco bude přenášet delší dobu, tak to spotřebuje víc baterky

koukám, že tmobile chce za plnohodnotnej neomezenej tarif 1600, 4x víc než v polsku https://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml 🙄 čekal sem spíš něco kolem 900 max, tohle je teda síla... 🙄

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i T-mobile představil svoji novou nabídku neomezených mobilních datových tarifů, jsem zvědavý zda na to budou ostatní operátoři nějak reagovat. 

https://mobilenet.cz/clanky/t-mobile-predstavil-nove-tarify-kompletne-neomezeny-tarif-vyjde-na-1-575-kc-38694

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem si přes léto a stálo mě to 200kč. Ano máme neomezený internet, ale zase za jakou cenu. Nevím proč do hry nepřišla i varianta rychlost a cena. Noční jsem si krátil s Horizon Go sem tam hotspot na NTB. Horizon jsem, ale používal na NTB přes windows APP.  Červenec jsem měl traffic kolem 45GB a Srpen je momentálně kolem 38GB. Doma používám samozřejmě pouze pevný internet. Sem tam jsem si zkusil ze zvědavosti změřit LTE, byly místa kde to měřilo 100 mbit běžně. Osobně bych bral nějakou nabídku 10 mbit neomezené data. Třeba celkový balíček neomezená volání + data cca 700kč? To bych nejspíš akceptoval. Nikde jsem neviděl články o tom jak siť kolabuje či podobně. Tak je vidět, že by v tom nebyl nějaký zásadní problém. Škoda 🙂

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Ta cena je moc vysoká, rád bych viděl za kolik neomezený internet mají firmy či úředníci. Asi by nám překvapením spadla brada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem na Vodafone a prý od září půjde přiřadit internet od UPC. Já to jako špatnou nabídku nevidím. 599 Kč na jedno číslo, včetně neomezených dat. Tři tisíce sleva na každý telefon. Tím že se zvýšila rychlost na 10 Mbit/s začínám o tom uvažovat. S touto rychlostí již půjde sledovat Horizon Go bez problému.

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...