Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Když vím, co mě čeká, nikam se nehrnu. 

Rád bych u Kompletu zůstal co nejdéle. Přesto víme, že se mluví o max 31.8.2024. Pokud teda migrace něco nenaruší a nebude to o nějakou chvíli přerušeno či posunuto. 

 

Pokud pominu kdejaká specifika velké trojkonkurence a řeším cenu, tak u modrého operátora lze s AirBank nemálo ušetřit. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Technikus napsal:

Zdražování chápu, ale ne takto skokové. 

Nehledě na to, že inflace byla snad i na 15%  a najednou je na 2%. 

Avšak to zvýšení částky o cca 200 Kč je snad i neskutečných téměř 30% navýšení ceny. 

Právě udělali novou nabídku tu svoji 🤣 to jen začátek to bude ještě hůř !!!!  Vodafone nemá co ztratit Vodafone získalo zákazníky od UPC když ztratí stovky zákazníků tak jim to neuškodí  

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo MašekJak to tedy je s tou slevou? Co myslíš tou samostatnou slevou na TV? Já tam mám uvedeno "Trvalá sleva" = X % a "Individuální sleva" = 0 %. 

U každé služby zvlášť (tv a internet)

Upraveno uživatelem ToMiR
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naschvál !!! Kolikrát ti mám říkat Cvancara  udělali nový balíky kvůli to mu trvalých slev to není kvůli nova sport 5 a 6!!!!!!!  Kdyby jsme neměli žádnou trvalou slevu tak nabídka stále zůstává nevymýšlej tu novou nabídku je to podraz a podraz !!!!  Pořád to psali napořád 🤣🤣  nic nevidíme že je to napořád 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, ToMiR napsal:

Jak to tedy je s tou slevou? Co myslíš tou samostatnou slevou na TV? Já tam mám uvedeno "Trvalá sleva" = X % a "Individuální sleva" = 0 %. 

U každé služby zvlášť (tv a internet)

Já mám TV + inet + mobil. V položce inet + mobil mám slevu. Měl jsem ji i v položce TV (když jsem měl balík komplet). Po přechodu na ALLinOne již v položce TV slevu nemám.  Zůstala mě pouze u inet + mobil.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nedokážu pochopit,že někteří lidé pořád nechápou,že jednou se VF  rozhodl sjednotit programové balíčky a upravit ceny a buď se ti to zákazníku líbí a přistoupíš na naše  podmínky,nebo prostě běž ke konkurenci.VF to promile odejitých klientů nějak nepocití.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...