Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Změna tarifů na aktuální není ani tak moc kvůli kanálům Nova. Jen tarifů s názvem Komplet existuje cca desítka a těch kombinací všech produktů TV a internetu jsou tisíce. Dochází tedy ke konsolidaci. 

Prakticky všichni vysílatelé zdražují své kanály a mnohdy má někdo u Vodafone cenu za TV pod hranicí nákladů jen na ty kanály (bez nákladů na distribuci atd). Není to tak dlouho, co se na internetu diskutovalo, že Nova i Prima chtějí za každého zákazníka vyšší desítky korun. Opravdu si myslíte, že TV Klasik k internetu za 80Kč + mini balíček jsou rentabilní? A zdražovat jednotlivé stovky kombinací a defacto je ponechat? To už dává smysl ty zákazníky rovnou převést na aktuální řešení a ulevit tak jak systému, tak lidem s prací s bází a informacemi. 

Vodafone není charita, úkolem každé společnosti je generovat zisk. Když nedodá česká pobočka výsledky, skončí jako jiné trhy (Nový Zéland, Itálie, Španělsko...). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je blbý, že kde kdo z nás za UPC zažil zdražení několikrát a vždy to bylo příjemné zdražení. 
Co si pamatuji, ať už televize, nebo internet, vždy to bylo symbolické o pár desetikorun a přitom šlo třeba o navýšení rychlosti internetu.
Avšak Vodafone nabízí totálně stejný počet kanálů a služeb, konkrétně o TV Komplet jde o přejmenování a masakrální zdražení naprosto totožných služeb.

Jo, teď se díky NS nabídka už liší. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Marek-26 napsal:

Když nedodá česká pobočka výsledky, skončí jako jiné trhy (Nový Zéland, Itálie, Španělsko...). 

Kéž by... protože od migrace z UPC to jde pouze dolu, Vodafone objektivně nepřinesl vůbec nic, pouze zdražení a zhoršení služeb.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Vojín Kefalín, čo si predstavíte pod takým slovom konsolidácia?" 🙂 Dobrá, jsem ochoten přistoupit na to, že mi změní balíček z Nekomplet (už v něm nejsou všechny programy, tak název Komplet je irelevantní) na AllInOne a zdraží ho v rámci oné konsolidace zhruba o 200 Kč. 
Ale pak mám také Internet Gigabit za 899 Kč. Novým zákazníkům teď nabízejí nový tarif Gigabit Lite (stále mluvím o internetu přes kabel, optiku tady nemáme) za 699 Kč. Tak teď jsem zvědav, jestli v rámci té konsolidace budu kromě dražšího TV tarifu převeden také na nový internetový tarif Gigabit Lite.

Obávám se, že ne, pochybuji že když nabízejí nový tarif levněji, že na na něj budou někoho převádět konsolidace, nekonsolidace, to by muselo být naopak... (Třeba budu ale příjemně překvapen)...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VF Station, CA Modul.
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš spojené služby, tak máš kombinovanou slevu. Když rozklikneš jednotlivé služby, tak tam máš napsanou slevu. Tu teď budeš mít i u toho balíku Komplet (který už vlastně není komplet). Já jsem si zažádal o převedení na ALLinONE, což  provedli do 2 hodin (mají na to 24 hodin), ovšem s tím, že samostatná sleva na TV není a bylo mě řečeno, že není možná. Zůstává pouze kombinovaná sleva. A ano, zdražení  +/- 200.-Kč.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdražení je výrazně, věřím že dost lidí by vyřadila voyo jako balíček, i mě zdrazeni 250 korun a to se slevou. Vf v oblasti televize nepřinesl nic zásadního aby to obhájili tak velký skok. 

Realistické je zdražení ale v řádu vyšších desetikorun a kdo chce může odejít. 

 

Vf touto akcí se samozřejmě nikde chlubit nebude a okeca to sdružením služeb ap věci, cíl je jediný více videlat než doposud i za cenu ztráty zákazníků. 

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdražování chápu, ale ne takto skokové. 

Nehledě na to, že inflace byla snad i na 15%  a najednou je na 2%. 

Avšak to zvýšení částky o cca 200 Kč je snad i neskutečných téměř 30% navýšení ceny. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC není Vodafone,,,,  jak Vodafone koupila společnost UPC každý to psal na Facebooku zákazníky  že to bude na katastrofa bude to velký zdražení    mají pravdu !!!!!      T-Mobile 02 TV Vodafone to jsou tři nenažraný společnosti musíme uznat že je to tak !!!!!!     Já si počkám až mě převedou oddělení      zatím nejsem v migrační vlně přihlásil sem se na tu jejich stránku na jejich slavné nové řešení,,,,, píšou mi stále že to platí pro staré tarify 🤣🤣🤣🤣🤣 fakt ptákovina proč to udělali takhle nesmyslně  

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...