Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

@radostoVaše tvrzení "To je v tom případě nekalá obchodní praktika Vodafone. " není pravdivé a nese znaky trestného činu pomluvy (Trestní zákon § 206) a zároveň by se proti němu dalo bránit i dle občanského zákoníku (§ 135 odst. 2). Neopakujte tento nesmysl, neznalost zákonů neomlouvá a měl byste před takovými silnými vyjádřeními raději chvilku studovat, zda není přes čáru. Navíc, když to ještě zopakujete. Jestli máte ten pocit, obraťte se na ČOI či soud. Za podnět k ČOI se vám na řízení všichni složíme (je financováno z rozpočtu) a v případě soudní pře si předem zjistěte, kolik vás mohou stát soudní poplatky. 

Ani tvrzení "To je prostě neschopnost Vodafone vytvořit fungující aplikaci" není v tomto kontextu pravda, to, že nefunguje na nějakém zařízení třetí strany, které navíc po HW i SW stránce zastaralo není problém Vodafone. Zkoušel jsem teď na svém Mi Boxu 3S (MDZ-16-AB) a za hodinu ani jednou nespadla. Půl hodiny běželo puštěné zpětné shlédnutí bez zásahu, předtím jsem různě projížděl menu, spouštěl různé kanály ať lineálně či zpětně, přetáčel. Tedy kromě toho, že oproti modernějším zařízením (s více jak 2GB RAM a novější verzí Androidu jak 9) na něm aplikace Vodafone TV pomalá.

A ještě jednou si dovolím se opakovat. Tento box nebyl prodáván s tím, že na něm dobře poběží Vodafone TV. Jak funguje aplikace Vodafone TV pro chytré televize? - Vodafone.cz

"Aplikaci je možné nainstalovat také do multimediálních boxů nebo přehrávačů se systémem Android, s ohledem na jejich velké množství a rozmanitost však nemůžeme garantovat plnou funkčnost na každém z nich."

@Ivo2003Řekl bych, že prioritou jsou TV a mobilní zařízení. Těch lidí/domácností, co nemá Windows i přesto, že na některých zařízeních běží jiný systém, je ještě méně. A upřímně, zákazníků, co využívalo Horizon Go na počítačích na jiných systémech, než Windows bylo minimum. Takže přednost při vývoji dostávají jiné, zastoupenější a pro Vodafone prioritnější systémy. 

U Apple (teď nevím, zda u MacOS nebo tvOS) byl navíc nějaký problém v nové specifikaci Apple, kvůli které to nešlo udělat. A tím, že Vodafone nevyvinul předtím, dle staré specifikace (jako většina ostatních), tak se čekalo, až Apple chybu opraví, protože nový vývoj dle staré specifikace by nedostal certifikaci Apple. Počítám, že se jednalo zase o nějaké DRM či podobně, co možná někteří konkurenti nepoužívají, ale to je jen má spekulace. 

Každopádně dobrá zpráva pro jablíčkáře je, že se s MacOS i tvOS počítá a vývoj běží. A jak jsem psal výše, prioritu mají spíše mobilní a TV systémy, dle toho si můžeme i myslet, kde to bude fungovat dříve 🙂 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este nie ste na tom az tak zle, Vodafone DE s GigaTV nepodporuje ziadny web klient, iba cez aplikacie (Android, iOS/ipadOS/tvOS) a ich vlastny STB.

V tomto svetle LG Horizon TV nie je najhorsi, aj ked trvalo roky, kym sme sa dopracovali k tvOS (Apple TV) aplikacii ci podpore v Safari.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon co si pamatuju fungoval na Safari snad od začátku bez problémů, iOS dostalo podporu AirPlay poměrně záhy a fungovalo bezvadně. Je pravda, že apka k tvOS trvala roky a na SVK a PL vyšla akorát v době kdy se oznámilo odkoupení UPC Vodafonem a ač mi jí Marek sliboval, tak už jsme se jí nedočkali. Vodafone jí nedisponuje doteď aspoň tady, v Německu samozřejmě je, protože tam by si to velcí operátoři nedovolili (platí i pro T-M)

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2024 v 20:24, Marek-26 napsal:

@radostoVaše tvrzení "To je v tom případě nekalá obchodní praktika Vodafone. " není pravdivé a nese znaky trestného činu pomluvy (Trestní zákon § 206) a zároveň by se proti němu dalo bránit i dle občanského zákoníku (§ 135 odst. 2). Neopakujte tento nesmysl, neznalost zákonů neomlouvá a měl byste před takovými silnými vyjádřeními raději chvilku studovat, zda není přes čáru. Navíc, když to ještě zopakujete. Jestli máte ten pocit, obraťte se na ČOI či soud. Za podnět k ČOI se vám na řízení všichni složíme (je financováno z rozpočtu) a v případě soudní pře si předem zjistěte, kolik vás mohou stát soudní poplatky. 

Ani tvrzení "To je prostě neschopnost Vodafone vytvořit fungující aplikaci" není v tomto kontextu pravda, to, že nefunguje na nějakém zařízení třetí strany, které navíc po HW i SW stránce zastaralo není problém Vodafone. Zkoušel jsem teď na svém Mi Boxu 3S (MDZ-16-AB) a za hodinu ani jednou nespadla. Půl hodiny běželo puštěné zpětné shlédnutí bez zásahu, předtím jsem různě projížděl menu, spouštěl různé kanály ať lineálně či zpětně, přetáčel. Tedy kromě toho, že oproti modernějším zařízením (s více jak 2GB RAM a novější verzí Androidu jak 9) na něm aplikace Vodafone TV pomalá.

A ještě jednou si dovolím se opakovat. Tento box nebyl prodáván s tím, že na něm dobře poběží Vodafone TV. Jak funguje aplikace Vodafone TV pro chytré televize? - Vodafone.cz

"Aplikaci je možné nainstalovat také do multimediálních boxů nebo přehrávačů se systémem Android, s ohledem na jejich velké množství a rozmanitost však nemůžeme garantovat plnou funkčnost na každém z nich."

@Ivo2003Řekl bych, že prioritou jsou TV a mobilní zařízení. Těch lidí/domácností, co nemá Windows i přesto, že na některých zařízeních běží jiný systém, je ještě méně. A upřímně, zákazníků, co využívalo Horizon Go na počítačích na jiných systémech, než Windows bylo minimum. Takže přednost při vývoji dostávají jiné, zastoupenější a pro Vodafone prioritnější systémy. 

U Apple (teď nevím, zda u MacOS nebo tvOS) byl navíc nějaký problém v nové specifikaci Apple, kvůli které to nešlo udělat. A tím, že Vodafone nevyvinul předtím, dle staré specifikace (jako většina ostatních), tak se čekalo, až Apple chybu opraví, protože nový vývoj dle staré specifikace by nedostal certifikaci Apple. Počítám, že se jednalo zase o nějaké DRM či podobně, co možná někteří konkurenti nepoužívají, ale to je jen má spekulace. 

Každopádně dobrá zpráva pro jablíčkáře je, že se s MacOS i tvOS počítá a vývoj běží. A jak jsem psal výše, prioritu mají spíše mobilní a TV systémy, dle toho si můžeme i myslet, kde to bude fungovat dříve 🙂 

Nezkoušejte na mě Vaše výmysly. Nejste právník, já právník jsem a nekalé obchodní praktiky běžně řeším a toto je jedna z nich. A plky o trestném činu si strčte někam, když si ani nedokážete přečíst, že trestní zákon už neplatí 14 let. Stejně tak § 135 OZ je úplně o něčem jiném. S ohledem na to, že mi vyhrožujete, budu to řešit. 
 

Vodafone mi box běžně prodával ve svém e-shopu jako zařízení, které udělá ze starší televize moderní. Všechny ostatní aplikace nemají problém padá jenom Vodafone TV. Je to neschopnost odladit aplikaci a nekalá obchodní praktika, když jejich služba nepracuje s  produktem, který na e-shopu prodával bez upozornění.

  • Souhlasím 2
  • Haha 3
  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, kde je ta výhružka. Poukazuji na to, že proti veřejným pomluvám se dá bránit i právní cestou. Tvrdím, že Vaše tvrzení není pravdivé a pokud si za tím stojíte, máte se obrátit na příslušné orgány. Ty poté rozhodnou, zda jsem vedle já nebo Vy. Ad čísla zákonů. Málo jsem googlil, já právník nejsem a nestálo mi to za více jak 2 minuty mého času.

A ano, z televize bez OS, tedy neSmart televize tento box udělá moderní, protože obsahuje Android TV systém. Stále nikde nevidím záruku či tvrzení, že na tom bude fungovat aplikace Vodafone TV (bez problémů a navždy).

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to pomluva, tak zase nelžete. Psal jste, že neznalost zákona neomlouvá a přitom jste ze sebe udělal debila, když jste odkázal na neplatný zákon. To není jen o čísle. Nekalá obchodní praktika to je a zcela to odpovídá zákonné definici, ale to vy nejste schopen pochopit, když ani nedokážete vygooglit jednoduchou informaci.
 

Proč tu vlastně odpovídáte, když jste tak neschopný? To si jenom zvedáte ego, když nic neumíte?

 

 

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...