Přejít na obsah

Voyo v nabídce Komplet


namec

Doporučené příspěvky

To může kdo kdo říkat i o HBO MAX, Netflixu, Sky Show Time a dalších. 

Ale chápu, že největší WOW je po prvním přihlášení a rozkoukání se. Jakmile to bude člověk používat delší dobu, tak už to bude takový stereotip. 

Nicméně v rámci tarifu k TV Komplet proč ne.  

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně. 

Předpokládám, že jak zmizel ze Samoobsluhy kód, který byl původně asi na měsíc s automatickým měsíčním prodlužováním, tak jak není kód, není prodlužování. 

Zatím mi svítí aktivní do konce dubna. Během toho se snad Voyo na Vodafone oficiálně zpropaguje jako novinka (teda, pokud si to Vodafone nerozmyslel) 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou Voyo není vůbec špatná služba. Já zkusil všechno, Netflix, Hbo, Prime, Disney... chybí mi jen Sky a jsou to samé americké hovadiny pro puboše. Hlavně teda Netflix, tam jsem si nevybral snad nic. Hbo a Disney jsou lepší, ale žádná sláva. Prime normál, neurazil ani nenadchl. Voyo je prostě pro českého diváka. Nehraje si na žádnýho velikána a to je mi sympatické. Seriály Voyo originál jsou vesměs dobré, ale samozřejmě kdo má rád střílející roboty nebo nadpřirozené schopnosti, tak zůstane spíš u Netflixu.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tady psal že tahle akce Voyo + Vodafone ještě nebyla oficiálně ohlášena, ani žádná tisková zpráva zatím nevyšla, zřejmě to ještě ladí, takže musíme počkat.

 

Jinak bych ještě třeba připomněl, že kdo si chce vyzkoušet službu Skyshowtime, tak do 11.4. je možné ji na jejich webu objednat s výraznou slevou, ale to už není v režii Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Sparhawk Můžu potvrdit, co psal tomus 🙂 Zatím ještě nedošlo k oficiálnímu spuštění této spolupráce, jakmile bude na obou stranách vše připravené a otestované, určitě o tom budeme zákazníky informovat a vše se dozvíte i na našich stránkách. Nemusíte se tedy bát, nic jste neprošvihnul 🙂 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...