Přejít na obsah

Řázení programů na stb


Lev 1974

Doporučené příspěvky

Mě se stal jiný problém. Chtěl jsem vyměnit ČT 1 SM ZA ČT 1 JM a jediné, čeho jsem dosáhl je zmršené pořadí kanálů a nejsem schopen umístit na pozici 1 a 2 žádný kanál. Kanály začínají číslem 3, 4, 5, pak rovnou 7 a dál. Vůbec netuším, jak bych mohl dát něco na pozici 1. I když posunu nějaký kanál před ten nejvyšší s pozicí 3, tak se všechny posunou a stále seznam začíná trojkou.

  • -
  • -
  • Komfort
  • Vodafone box
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@darbujan Pokud by se řazení chovalo divně, tak jako "záchrana" poslouží obnovení továrního nastavení přes menu boxu - tím dojde mimo jiné k obnovení původního řazení stanic.

 

V menu set-top boxu (tlačítko s ikonou domečku na dálkovém ovládání) najděte Nastavení (ozubené kolečko v levé části obrazovky) - Nastavení zařízení - Resetovat. Provedení resetu potvrzujete zadáním PINu, přednastavená hodnota je 1234, změnu PINu zařídíte přes Můj Vodafone v sekci Služby - Set-top box. Provedením resetu nepřijdete o své případné nahrávky, pouze bude nutné znovu odsouhlasit podmínky používání a provést nalezení kanálů. Pozor - nepoužívejte tlačítko reset, umístěné na set-top boxu, to se využívá jen ve výjimečných situacích, pokud vás k tomu sami vyzveme.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

@koubic1 nejsnazsi a nejelegantnejsi zpusob, jak mit serazene stanice podle sebe je vyhodit STB a vzit CAM modul. Nejen, ze budete sledovat TV z kvalitniho tuneru sve znackove, drahe televize (a ne z nejakeho noname pristroje), ale snadno si seradite vsechny programy podle sveho v menu televizoru.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...