Jump to content
V úterý 3. 8. dojde v časných ranních hodinách k plánované odstávce fóra. Uděláme vše pro to, aby bylo fórum opět funkční nejpozději v 6 hodin.

Lev 1974

User
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  CA moduly a HD DVR MEDIABOX
 • Place of subscription of Vodafone services
  Ostrava-Zábřeh

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lev 1974's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. SK UPC má bohatší tv nabídku než české (UPC)vodafone. Hlavně ty jejich paskvily ABC a TV8! Co přidali opravdu stojí za to......Opravdu od spojení nepřidali kromě Love nature nic zajímavého. A s tou STV3 jsou fakt trapní když to jako jediní nechtějí zařadit,na rozdíl od ABC,TV8 a spol.
 2. Ahoj zdravím všechny. Měl bych dotaz k vám, jelikož vodafone se k tomu staví všichni víme jak, jestli se během tohoto měsíce nechystají nějaké novinky ohledně tv program. nabídky. Děkuji Martin.
 3. Přidám další špatné epg u programu prima krimi,kdy má být 20. A 21.6. V čase 22.00 Bosch a buď je tam něco jiného, nebo nejsou informace(ale pouze na něm tak vypadá že chyba je napravena.
 4. K tomu bych se chtěl zeptat. Přes CA moduly to mám zakódované a přes HD dvr mediabox to běží normálně. Nechápu to,proč tomu tak je.
 5. Přidám další špatné epg u programu prima krimi,kdy má být 20. A 21.6. V čase 22.00 Bosch a buď je tam něco jiného, nebo nejsou informace(ale pouze na něm)
 6. Tak ať začnou konečně něco dělat s nabídkou, aby byla atraktivnější a né přidávat odpad typu tv8 nebo ABC. Zatím jen slibovali, jak budeme všichni spokojeni, ale zatím to má k těm slibům hodně daleko.
 7. S tím pinem se to týká těch co nemají HBO GO přes operatora,dostanou týden zadarmo a pak si to budou platit a pokud to mají v tv nabídce,tak to HBO zaplatí 2x. Já jsem v pátek také nejdříve najel ohledně přihlášení až k tomu pin u a pak jsem raději vycouval,než abych to platil 2x a pravdou je že při zadávání operátora je 3 od konce HBO cz a tam jde přihlásit klasicky po staru a vše hraje jak má. Oprava 3od konce UPC cz.
 8. Mě hraje v tv s CA moduly vše. NOE v HD hraje místo dřívější AMC, TV 8HD místo HBO sd a ABC místo TV 5 Europe.
 9. Vypadá to, že se UPC důstojněji nemohla ani rozloučit. Přidáním takového odpadu ve formě ABC a TV8. Za mě hodně ubohé. Přitom třeba Love nature HD je k dispozici,nebo překlopit konečně sport5 do HD,když už i písemně vysílá v HD. Ale toto( museli to dostat zadarmo)jinak tomu nerozumím kde byli pro rady,že právě po tom toužíme. Za ten sport 5 v Hd se omlouvám, myslel jsem,že už skoro pred rokem propagovali,že vysílají v HD. Jinak frekvence TV8 HD je 626MHz,256QAM,6900. ABC:706MHz,64QAM,6900 a NOE TV HD:674MHz,64QAM, 6900.
 10. Vypadá to, že se UPC důstojněji nemohla ani rozloučit. Přidáním takového odpadu ve formě ABC a TV8. Za mě hodně ubohé. Přitom třeba Love nature HD je k dispozici,nebo překlopit konečně sport5 do HD,když už i pozemně vysílá v HD. Ale toto( museli to dostat zadarmo)jinak tomu nerozumím kde byli pro rady,že právě po tom toužíme.
 11. Tak to je divný. Teď.jsem na mobilu najel do horizon go a zmiňovaná loga pořád stejná(neopravená) ani názvy programů.
 12. Mě by zajímalo, kdy konečně uvedou správné názvy programů včetně log u cs film,war a kino svět v horizon go.
 13. Zatím jak to sleduji,tak přidali jen dětský Nicktoons a pár programů překlopili do HD, ale více jich ruší či odebírají a nového se neobjevuje nic. Vzpomínám si,kdy tady padaly v létě věty typu, že na tom sloučení vyděláme a budeme příjemně překvapeni, ale zatím nemám ten pocit. Možná to vidím jen já takto?
 14. Když už je náš operátor neschopen a hlavně nechce zabojovat,aby i my jsme měli možnost vidět anglic.ligu na novém kanále( je vidět jak si svých zákazníků váží na rozdíl od jiných operátorů- od 1.1.2019 skoro žádné novinky a to překlopení do HD,vždyť ve světě se už rozjíždí vysílání ve 4K, tak by to měla být už nyní samozřejmost)Tak ať aspoň zařídí aréna sport 2 do HD,vždyť na tu mazanici v sd se nedá koukat. Provozovatel tento program v HD vysílá, ale je prý to na UPC, aby si o změnu požádaly. Tak je aspoň vidět ten zájem. Jediné co pořád čtu jak opakující se papoušek o to nemáme zájem,to zařazovat nebudeme atd. Nic pozitivního za posledních 8 měsíců a to je na pováženou na rozdíl od konkurence,která se snaží a hlavně je v kontaktu se zákazníkem co se týká novinek!!!Tady by se měli zamyslet, proč jim ujíždí vlak.
×
×
 • Create New...