Přejít na obsah

výměna TC7200 a Kaonu na prodejně


Daviddvbc

Doporučené příspěvky

Ahoj, poprosil mě kamarád, aby jsem mu pomohl vyměnit TC7200 na 150ce, a odkoupený HD mediabox (Kaon) za Compal a VTV Box.

Kaon totiž dělá problémy, a když už, tak chceme vyměnit vše.

 

Je možné na prodejně získat VTV Box pro DVB-C ?

Nebo to musí vyřídit technik?

 

A můžu na prodejně (Brno-OC Vaňkovka)

vyměnit pronajatý TC7200 za Compal ?

 

Kdyby to bylo možné, mohl bych to vyřešit rychleji, než kdyby byl potřeba technik.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone dělá snad kde co jen přes techniky, což v dnešní době člověk někdy nechápe. Na technika je nutno čekat a domlouvat si výjezd  jen kvůli předání, výměně zařízení.

Přitom by stačilo přijít do kterékoliv prodejny klidně i v neděli odpoledne, vrátit modem, dostat nový, podepsat papír a odcházím, doma si zapojím sám. Kdo tohle nezvládne, nechť si objedná výjezd technika rovnou. Nicméně u Vodafone jsou si všichni rovni - vždy přes technika 

Na druhou stranu je jistota, že technik opustí adresu až ověří funkčnost. I zařízení z krabičky může být vadné apod. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Daviddvbc Ano, obojí přes technika, na prodejnách modemy nemívají a boxy nesmí vydávat k DVB-C službě. A ne všechny prodejny dokonce přeberou vrácená zařízení.

@Technikus No, u samoinstalace funkčnost nekontroluje, předá nové, vezme staré, podepíšou se papíry a mastí dál. Ty důvody, proč musí vše technik, bude dědictví po UPC.

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právěže slovo  Admin. heslo objevil až včera, takže proto potřebujeme jít na pobočku.

A ten výjezd technika je bezplatný ?

Tak jsme zašli na prodejnu, technik objednán na Čtvrtek, tak dám Info, jak proběhlo.

 

 

Offtopic ------- 

Mimojiné.......

Můj kamarád si postěžoval pracovníkovi prodejny, že si odkoupil Kaon, a UPC bylo pak hned prodáno.

Pracovník na to odpověděl větou, že  "Oni to prodat museli.".

Zeptal jsem se ho, jestli by mohl myšlenku trochu rozvinout.

On mi pak začal vyprávět, jak interní systém UPC nepodporoval nové GPR atd. předpisy, a že se to UPC nechtělo měnit.

A tak to prý prodali Vodafone, který na to prý má 8let, aby to přizpůsobil.

zajímavé.....

Zajímalo by mne, co je na tom pravdy, a jak moc velkou roli hrál tento důvod při Fůzi.

PS.

Chtěl jsem něco dodat, ale odpovědi se zase skvěle spojily  😄  a nejde to upravit.

 

Takže od řádku  "Tak jsme zašli na prodejnu, technik objednán na Čtvrtek, tak dám Info, jak proběhlo." a níže je jakoby nový příspěvek 😄

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

.

Update:

Tak technik prijel, a "mezi dvermi" nam predal compal a VTV box. Vse funguje, vcetne pevne linky. Takze ok

 

Zajimave ale je, ze TC7200 byl v pronajmu, a na pobocce nam rekli, ze si ho technik vezme zpet. Technik InfoTelu ho ale nechtel, tak jsem si ho nechal na pamatku 😄

Upraveno uživatelem Daviddvbc
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní důvod pro koupi UPC Vodafonem nejspíše bylo to, aby se Vodafone zbavil konkurenční nevýhody a taky měl pevnou síť. TMO buduje svou optiku, O2 má svoje zvonkáče a taky buduje optiku, tak aby Vodafone nebyl v nevýhodě. 

A například o nějakou TV jim nejspíše ani vůbec nešlo. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...