Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Myslím, že si sem můžem psát co chceme, ale to je tak vše, u Vodafonu to nikdo stejně nečte resp. je jim to jedno.

Pro ilustraci poslední refresh apky pro iOS proběhl před 7 měsíci, za 4 roky se dopracovali k verzi 2.0.7, což myslím hovoří za vše.

Tipuju, že vývoj aplikací tam má na starosti asi tak jeden možná dva indové pro celou skupinu. Je to ostuda.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, cvancara napsal:

Nejlepší by bylo, kdyby ty náhledy zrušili úplně. Alespoň by se i ta aplikace zrychlila. A nejlíp, kdyby zrušili i to "běžení" programu na pozadí, když si vybírám z TV programu v TV.

Jo a jak potom najdu to místo, kde mám přetáčení zastavit?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen škoda, že na web nejsou žádné klávesové zkratky na přetáčení. 1x klik +/- 10sec 2x klik + / - 30sec.

Znáte to koukáte na film mrknete vedle a zrovna vám uteče nějaká vražda 😄  Tak 2x kliknu a 30 sec si dávám bacha. 

Když se mi tohle teď stalo u jednoho filmu, tak nají to místo, když na té liště  5mm = 5min je nemožné, zkoušel jsem to 2x a potřetí celá TV spadla a já šel spát 😄

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by si náhodou chtěl zpětně zkouknout film 13, který dávali včera večer na FILMBOXU, tak se ani nesnažte a rovnou si ho stáhněte z internetu, nebo si ho od někoho půjčte. 

Je to další z řady filmů, s kterým má VTV problémy a který ve zpětném shlédnutí prostě nefunguje... Na tenhle problém narážím docela  často, rozhodně to není ojedinělý případ. 👎

 

13.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já samozřejmě dokážu pochopit, že se tohle jednou za čas může stát a že se někdy pořad nenahraje, nebo se nahraje s nějakou chybou. Ale jen těžko dokážu překousnout, že se to na VTV děje až příliš často, a stává se to spíš pravidlem, než nějakou ojedinělou výjimkou. Protože málokdy chytám v reálu pořad který chci vidět, ZS využívám dost často. Vždycky je to ale jako sázka do loterie, jestli zrovna tenhle pořad půjde zpětně pustit, nebo budu mít smůlu. Opravdu nechci prudit, ale platil jsem si dvě sezóny konkurenční televizi (nebudu jí jmenovat, jinak zase dostanu další trestný bod😕), která nabízí zpětné shlédnutí např. u ČT1 dokonce až 100 dní a některé programy až 30 dní. A zodpovědně můžu prohlásit, že za celé ty dva roky jsem narazil na nefunkční zpětnou nahrávku jen jednou jedinkrát. A představte si, za tu se televize dokonce divákům na svých stránkách písemně omluvila!  Na to jsem zíral opravdu jako žulík,  když porovnám, jaký má ke svým zákazníkům přístup ten úžasný Vodafone....   

Co víc k tomu říct?  Je to neschopnost a neochota  poskytovatele chyby řešit, nebo je to problém nespokojeného uživatele, který se nedokáže smířit s tím, že se to holt někdy povede, a někdy ne, takže ve skutečnosti je všechno OK?  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nesetkáváte se někdo prosím s chybou, kdy se nahrané nebo právě nahrávané pořady nezobrazují v nahrávkách? Po vypnutí /zapnutí STB žádná změna, teprve po vytažení ze zásuvky pomůže. Díky

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...