Jump to content

Yarda_cz

User
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yarda_cz

 1. Zdravím, podporuje tento STB vypínání / zapínání TV po HDMI? Mám Xiaomi Mi Smart TV 4S - 43", která to umí, ale nefunguje to. Jinak po pár dnech sbližování mám zatím lepší pocit než z cihly. Rychlé reakce, to přetáčení je super, nahrává co chci. Ještě by to chtělo z modrého tlačítka udělat zkratku k nahraným pořadům.
 2. No nazdar, koukám taky Pardubice, tak to abych si připravil týden dovolenou 😀
 3. Dá se někde k výměně přihlásit? Abych to měl taky za sebou?
 4. Chtěl jsem zkusit tovární nastavení, ale zaseknu se u volby, zda chci zachovat nahrávky. Ať dám Ano, Ne, dál se to nehne. Nevíte proč? Aktuálně žádné nahrávání neprobíhá, nevím co by to mohlo blokovat..
 5. Odinstalace, výchozí nastavení.. nic nefunguje 😕 přitom na jiném W10 jede v pohodě, i v prohlížeči.
 6. Dokonce jsem se nyní dočkal hlášky...
 7. Píši o aplikaci, v prohlížeči vše v cajku 🙂
 8. Zdravím, na novém NTBKu WIN10 nefunguje v aplikaci Horizon Go přehrávání jakéhokoliv pořadu. Vše funkční, náhledy, programy, ale když kliknu na přehrát, v okně se jen začne točit ono kolečko a nic. V prohlížeči funguje vše hbitě a bezvadně. Funguje vám? Nebo nějaké nápady? díky
 9. Někdy to chce přihlásit se v mobilu nebo PC, potom po zadání PINu vše funguje. Já mám teď problém, že mi ve staré i nové aplikaci nelze přehrát video. Vše funguje, ale po stlačení Přehrát, naskočí pouze modré otáčející se kruhy, a aplikaci musím ukončit.
 10. Zdravím, funguje Vám na TV přehrávání? Ve staré i nové aplikaci vše funguje, jsem přihlášen, ale když dám přehrát, běhají jen modrá kolečka a nic..
 11. Zítra řešte na podpoře přímo, tady asi těžko někdo pomůže..
 12. To jsem už hlásil v testování. Titulky by se automaticky zobrazily, kdyby tam UPC u angličtiny dalo, že je to anglická stopa. Když tam je česká a mluví anglicky, StB to nepozná, a myslí si že je to čeština a titulky nezobrazí. Chyba UPC.
 13. No né, jede to i v Chromajzlovi.
 14. Tomu "časem" bych nevěřil. To spíš bude novej box
 15. Včera se mi cihla aktualizovala, tak jsem myslel, že to už je také pro všechny. Ovšem co tam bylo za změny, jsem si nevšiml. Prolezl jsem vše, a nikde nic nového. Od podpory bych také čekal, že zašlou seznam změn, když už to tedy máme testovat, ale minule jsem si musel napsat Divný přístup.
 16. Zvláštní, nikdy jsem se s tím nesetkal, a teď otestoval a vše funkční. Jak u již proběhlého pořadu, tak právě vysílaného.
 17. Zdravím, a co to bylo za kanál?
 18. 1. Po najetí na pořad v EPG je zobrazen vysílací čas, doba pořadu, žánr a dva řádky popisu pořadu. Když zmáčkneš info tlačítko, zobrazí se v případě seriálu sezona a epizoda. 2. Nelze.
 19. To sice je, ale všiml jsem si, že se po chvíli zvýší na normální. Nevím zda to je chyba nebo funkce.
 20. Se divím, u mne bez záseků, restartů... Za mne spokojenost.
 21. Mini TV je obyčejné EPG s okénkem v pravém dolním rohu, s právě sledovaným pořadem. Po najetí na pořad se objeví alespoň krátké info o pořadu, což u staré verze fw chybělo.
 22. Na cihličce normálně ne, ale podle UPC mají nějaké problémy po celé Evropě, tak je zajímavé, že mě a jiným funguje.
 23. I po restartu? Vypadá to na nějaký problém s hdd... Sent from mTalk Tak po restartu, všechny dříve "smazané" nahrávky, jsou pryč.
×
×
 • Create New...