Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

@MSwampTo je pravda, kabelovka přes STB celkem funguje, ačkoliv ani ta není bez chyb. Občas úplně zmizí nahrávky, aby se druhý den záhadně znovu objevily, často nejde něco spustit zpětně, někdy nejde pořad posunovat tam ani zpět, i když se nejedná o Primu, atd.). Proto nechápu, proč webovou verzi nespustili jako "klon", stejně jako to mělo UPC. Tam všechno fungovalo i vypadalo naprosto stejně, jak přes STB, tak v internetové verzi, rozdíl prakticky žádný. A i když UPC taky nebylo dokonalé a občas jsme na něj nadávali, proti Vodafoňácké TV internetové verzi to byl balzám na nervy. Asi nejvíc mi u VTV vadí náhlé ukončení ještě před koncem pořadu, nemožnost srovnat si pořadí programů podle svého (to uměly všechny přístroje už před víc jak dvaceti lety), neustálé otravné chybové hlášky, nebo listování v EPG, kdy v pořadu který je někde úplně na konci tabulky a přechodu na předešlý či následující den vše skočí na začátek od ČT1. A tak by se dalo pokračovat, jenže to bych asi popsal celou A4 z obou stran. Třeba takový obraz v obraze? Ten by byl taky fajn. UPC to uměla a fungovalo to dobře...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jde mi o klasickou kabelovku. Tzn. Koaxiál do TV, DVB-C modul v TV a dokonávací karta. Ideál. Kvalitní obraz, vysoký bitrate, nízké zpoždění proti živé TV atd. Rozhraní kvalitní televize, slušný dálkový ovladač...  Na chytré funkce (zpětné shlédnutí, videotéka...) nechci další krabičku (set-top box), ale aplikaci pro chybou TV (v mém případě LG) případně chytrou krabičku kterou již mám (Apple TV). V případě, že by Vodafone zrušil kabelovou TV, tak internetovou TV (OTT TV) seženu u konkurence lepší.  Vodafone by možná mohl soupeřit cenou  k pevnému internetu. Bohužel se mi zdá, že nás co chceme to co jsem popsal je minimum, takže většina lidí co má jejich setou box je spokojena a je jim úplně jedno zda jim signál "teče" po DVB-C nebo jim teče po internetu...  Takže zrušení klasické kabelovky přijde navíc bude nutné i ke zrychlení kabelového internetu. Ale vidím to nejdříve za 5 let takže jsem zatím klidný. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve chvíli , kdy zruší DVB-C tak okamžitě odcházím. Už teď si stejně platím konkurenční platformy kvůli sportovním kanálům které zde nejsou ( za to Vodafone nemůže ) a také kvůli tomu , abych mohl používat zpětné shlédnutí , případně sledovat televizi v místě s pomalejším internetem ( za obě věci Vodafone může )

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2023 v 19:45, CableG napsal:

K iPadu a Videotéce - o problému se ví a řeší se prý na korporátní úrovni. Nevím přesně co to znamená, ale tak nějak předpokládám, že se vyřešení nedožiju 😂

Provedl jsem namátkovou kontrolu řešení problému, o kterém se ví a řeší se… Ano, správně. Řeší se.
Takže vlastně korporát v provedení Vodafone je něco jako hodně neschopná garážovka 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Ano, správně. Řeší se.

Dalším oblíbeným termínem je "do budoucna se počítá", případně "výhledově", nebo "technici na tom usilovně pracují". V překladu tyto hlášky většinou znamenají "buď v klidu a šoupej nohama. Čekáš už tři roky, tak čekej dál..."    

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...