Přejít na obsah

Modem Compal


Marek-26

Doporučené příspěvky

Melo by to byt spise naopak - Compal ma nepovedeny Puma 6 chipset trpici na lag spikes - https://www.theregister.com/2016/12/03/intel_puma_chipset_firmware_fix/.

Arris ma novejsi Puma 7 (coz tez neni idealni, ale rozhodne velke zlepseni oproti Puma 6) a nic lepsiho v VF siti neni.

Takze vymenou za Arris by se urcite nemelo nic zhorsit.

Upraveno uživatelem start.bat
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MSwampMarek si neaktualizoval profil, napravím 😄 minimálně od spuštění mám Arris s WiFi6. Ale já už v tomto za příklad být dáván nemůžu, mám opravdu jen BFU home tarif bez pevné IP (dokonce mám DS-Lite), tedy i modem je v režimu router a za 2 roky jsem nebyl schopen si do pracovny dotáhnout ethernet (stejně mě na pracovním stroji brzdí VPN, WiFi stačí). A co víc, už mám jen jedno připojení doma, zálohu mi dělá datová SIM ve Vodafone Mobile Wi-Fi, což využíváme i na cestách či to používá přítelkyně, když jí dojdou data. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vlastní modem si lze opět od loňského roku pořídit, ovšem spíš jen teoreticky, technické požadavky na takovým modem jsou dost striktní, takže nabídka takových modemů je velmi omezená a ceny vysoké, další problém je pak je s aktualizací firmwaru takového modemu, takže pořizovat si něco takového se prakticky nevyplatí a ani nevím o nikom kdo by takovým modem už měl,

Takže jestli nad tím uvažuješ z důvodu finančním úspory, tak na vlastní modem raději zapomeň.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...