Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Tak právě odzkoušeno na LG OLED65B13 (Model z roku 2021), WebOS verze 6.4.0. Instalace bez problémů, pocitově má aplikace trochu pomalejší odezvy než např. Kuki či LepšíTV. Funkční ale je a to je hlavní. Za mě palec nahoru.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku jsem doufal, že po těch mnoha letech vývoje bude aplikace podporovat alespoň modelový rok 2020, jenže 3,5 roku starý střep LG OLED55B9SLA už je bohužel pro Vodafone za zenitem a tak mají rodiče smůlu. Když jsem tu televizi objednával, tak už půl roku existovala aplikace pro android a mě ani ve snu nenapadlo, že Vodafone nezvládne portaci aplikace na tehdy aktuální model.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě také zjistil, že moje TV není podporována, protože je to model z roku 2020. Kupovat novou zatím opravdu nehodlám. Zajímavé, že ostatní aplikace pod ní v pohodě fungují. Tohle je tedy docela zklamání. Nechápu co by bylo za problém zařídit, aby aplikace fungovala i na webOS 4.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station, CA modul
  • Děčín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B9 je modelová řada 2019, takže bohužel opravdu smůla. Dá se řešit externí krabičkou (či stickem) s Google TV, kde lze Vodafone TV provozovat.

Právě teď, Petr Řezníček napsal:

Tak jsem právě také zjistil, že moje TV není podporována, protože je to model z roku 2020. Kupovat novou zatím opravdu nehodlám. Zajímavé, že ostatní aplikace pod ní v pohodě fungují. Tohle je tedy docela zklamání. Nechápu co by bylo za problém zařídit, aby aplikace fungovala i na webOS 4.

Modelový rok 2020 (webOS 5 a novější) by ale měl být podporován, dle vyjádření Ondry:

 

Aplikace je dostupná pro televize vyrobené v roce 2020 a později (modelová řada 2020 a novější) s webOS ve verzi 5.x a novější.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, ta modelová řada 65SM8500PLA je vidět např. tady.

 

Jinak níže je celkový přehled, více tady

Televizory Samsung s OS Tizen, které byly uvedené v roce 2018 a novější.

Televizory LG s webOS 5.x a novějším, které byly uvedené v roce 2020 nebo později.

Chytré televizory se systémem Android TV ve verzi 5 a vyšší s rokem výroby 2017 a novější.

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, stejné zklamání měli majitelé Samsungů s rokem výroby 2017 a staršími, které taktéž Vodafone zařízl. Já bych byl asi také naštvaný, kdyby mě podpora minula o rok. Můžeme nadávat, polemizovat, nesouhlasit ale to je asi to jediné, co nám zbývá - rozhodnutí Vodafonu o (ne)podpoře nezvrátíme. Řešení tedy jsou:

1) koupě nové televize

2) připojení Android boxu (nebo sticku), na kterém Vodafone TV pofrčí

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...