Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Ať si ten analog klidně vypnou Dneska se dá pořídit DVBT set top box za pár korun a jede se dál

Problém je v tom že v dvb-t UPC nevysílá regionální vysílání České televize, které v analogu naopak funguje,  takže tady bych prosil to nějak dořešit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Mě jde o princip, mohli to říct včas. A ne až 5 dní po vypnutí. Asi počítají s tím, že se s nimi nikdo soudit nebude.

Ale v našem elektru byl nápor lidí, po pár dnech bez příjmu televize všechny vykoupili.

(říkali prodavači, že takový nápor lidí zažili po vypnutí analogu v pozemním vysílání, taky to nechávali na poslední chvíli.)

Už mě s nimi dochází trpělivost, nechám doběhnout smlouvu a pak UPC zruším.

Než abych čekal co vyvedou příště.

 

Re: Tomus

dvb-C UPC - má můj region: JHTV, JIHOČESKÁ.

dvb-T UPC - ZAK, POLAR.

u České televize jsem to nezkoumal. Zatím mi žádný technik neodpověděl, jak to spojit do jednoho seznamu programů,

tak i nadále budu muset přehazovat seznamy programů na fleškách.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Honza B napsal:

Velká města budou vypnuta nakonec,okresní a menší města už off.Jedná se samozřejmě o analog televizní, rozhlasové programy na FM zůstávají.

takový Most analog pořád hraje.Obraz máznutý .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám internet 30+ a TV Start přes DVB-T. Dnes mi volal chlápek z UPC s tím, že se bude DVB-T vypínat a mám přejít na DVB-C + pronájem CA modulu či STB. Nabídka zněla že doživotně (to už tady jednou bylo ;-)) bych platil za TV Klasik 80 Kč (+ pronájem či koupě přístroje). Zdvořile jsem nabídku odmítl s tím, že se na televizi skoro nedívám. Ke konci byl chlápek až nepříjemný. Máte někdo informace, zda se bude DVB-T opravdu u UPC vypínat před rokem 2020?

 

 

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak dávno, co mi na dotaz jak to bude s jejich DVB-T, co chystají s plánovaným ukončením vysílání v roce 2021 v DVB-T a jestli budou přecházet na DVB-T2 oficiálně odpověděli, že sami neví a že je to ještě daleko. Že by se chystali předčasně ukončit samotné DVB-T, o tom v jejich odpovědi nepadlo ani slovo.

Takže těžko říct, jestli se ledy pohly, nebo jestli je to jen nějaký obchodní nátlak, aby člověk přešel na placenou TV službu.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tady na fóru jsem zachytil jedině info o postupném (a definitivním) vypínání analogu v jednotlivých oblastech, o čemž UPC údajně informuje formou dopisu/emailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nepovídej ...

Připouštím, že jsem druhou část poskytnuté informace zamlčel (ponechal k domyšlení), tedˇ to tedy na četné žádosti napravuju:

31 minutes ago, Retiree napsal:

Tady na fóru jsem zachytil jedině info o postupném (a definitivním) vypínání analogu v jednotlivých oblastech, o čemž UPC údajně informuje formou dopisu/emailu.

, o rušení DVB-T zatím nikde ani zmínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...