Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník P_V

Kdepak, to není žádné vyhnívání. Teprv na opakovanou oficiální stížnost s tím pohnou. Ale nepřiznají to, že na to do té doby dlabali, nebo že by něco opravovali, kazilo by jim to KPI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Dobrý den,

 

aktivoval jsem si internet od UPC a měla by k němu být základní nabídka televize. Mám nový byt a do něj jsem si koupil novou TV Samsung UE40JU6400. Bohužel ať ladím, jak ladím, televize programy nenachází. Zkoušel jsem analog, kabel, všechny možné varianty a nic. Potřebuji ještě nějaké zařízení? Mám tam zapojený akorát bílý kabel, který k tomu má sloužit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). ..

Co s čím propojuješ? (viz můj post výše. Pokud si matně vzpomínám, koaxiální kabel (na barvě skutečně nezáleží) je součástí dodávky modemu (jen modemu), televizní účastnickou šňůru (koaxiál s IEC konektory na obou stranách), kterou potřebuješ k připojení televizoru, UPC nikdy nedodávala a nedodává, to je problém zákazníka.

 

Samsung (neznám aktuální verzi) MENU > Kanál > Anténa nebo Kabel ..... atd. Zvol Anténa (DVB-T), neboť UPC šíří program v obou standardech a nabídka Mini je v DVB-T (32 tv stanic)

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). ..

Co s čím propojuješ? (viz můj post výše. Pokud si matně vzpomínám, koaxiální kabel (na barvě skutečně nezáleží) je součástí dodávky modemu (jen modemu), televizní účastnickou šňůru (koaxiál s IEC konektory na obou stranách), kterou potřebuješ k připojení televizoru, UPC nikdy nedodávala a nedodává, to je problém zákazníka.

 

Samsung (neznám aktuální verzi) MENU > Kanál > Anténa nebo Kabel ..... atd. Zvol Anténa (DVB-T), neboť UPC šíří program v obou standardech a nabídka Mini je v DVB-T (32 tv stanic)

 

Tenhle postup jsem právě zvolil, televizní kabel mám ten, co tam zůstal od předchozích majitelů a zapojil tak, jak jsem zvyklý a jak mi to na jiné adrese s jinou televizí normálně fungovalo. Tak právě nevím, co dělám špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Dobrý den,

 

aktivoval jsem si internet od UPC a měla by k němu být základní nabídka televize. Mám nový byt a do něj jsem si koupil novou TV Samsung UE40JU6400. Bohužel ať ladím, jak ladím, televize programy nenachází. Zkoušel jsem analog, kabel, všechny možné varianty a nic. Potřebuji ještě nějaké zařízení? Mám tam zapojený akorát bílý kabel, který k tomu má sloužit...

 

Tvoje TV má i DVB-C tak že pokut by bylo vše OK tak bys naladil i DVB-C stanice jen by byli zakodované. Tak že problém v kabelu, problém v TV, problém v zásuvce - zapojuješ to do správné? a ne do společné antény - správné zdířky?

Pokud máš internet od UPC tak po tom kabelu běží vše DVB-T tak DVB-C jen pro to DVB-C je potřeba karta na dekodování.

Jen v pár lokalitách v čr se ještě mechanicky filtruje nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

aktivoval jsem si internet od UPC a měla by k němu být základní nabídka televize. Mám nový byt a do něj jsem si koupil novou TV Samsung UE40JU6400. Bohužel ať ladím, jak ladím, televize programy nenachází. Zkoušel jsem analog, kabel, všechny možné varianty a nic. Potřebuji ještě nějaké zařízení? Mám tam zapojený akorát bílý kabel, který k tomu má sloužit...

 

Tvoje TV má i DVB-C tak že pokut by bylo vše OK tak bys naladil i DVB-C stanice jen by byli zakodované. Tak že problém v kabelu, problém v TV, problém v zásuvce - zapojuješ to do správné? a ne do společné antény - správné zdířky?

Pokud máš internet od UPC tak po tom kabelu běží vše DVB-T tak DVB-C jen pro to DVB-C je potřeba karta na dekodování.

Jen v pár lokalitách v čr se ještě mechanicky filtruje nabídka.

 

Tak jsem to zapojoval asi do společné antény, proto to nešlo. I když tomu nerozumím, společná anténa by přece taky měla najít nějaké programy, ale to je jedno. Kabel je veden pod lištou, tak jsem myslel, že to je ten UPC kabel, protože víc přívodů v bytě není. Když zapojím ten samý typ kabelu v bývalém dětském pokoji, tak už to normálně funguje. Takže teď už zbývá jenom přesunout signál z dětského pokoje do obýváku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Společná anténa v domě nemusí fungovat, dříve to bylo, teď už je zákon benevolentnější a postačuje aby jste měl možnost přijímat v domě TV, což se dá brát i to že si můžete objednat UPC či jiné distributory.

Ale to je zase zeptat se správce baráku zda se u vás spravuje STA a je li funkční a co na něm by případně melo být, i to se totiž liší (kvůli rozvodu je li tam konverze do analogu, konverze na jiné frekvence či dokonce do VHF, případně jen namontovány některé muxi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Athlon

Porovnání základních nabídek

UPC (40/4M +15 analog tv 449 + 28 =477 kč) ale je bez JHTV

JHCOMP (23 tv + internet až 50 Mbps za 370,- Kč) ale je bez primy a JHTV

DVB-T v lokalitě Jindřichův Hradec. ale je bez JHTV

 

UPC:

1 ČT1

2 ČT2

3 ČT24

4 ČT sport

5 Nova

6 Nova Cinema

7 Prima Family

8 Prima Love

9 Prima Cool

10 UPC Express = REGIONY+

11 Barrandov

12 Óčko

13 Markíza

14 ATV

15 ORF1

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JHCOMP

http://www.jhcomp.cz/download/dtv/Cen%C ... ka%202.pdf

Pro začátek + internet až 50 Mbps Základní balíčky 370,- Kč s DPH

ČT :D/ČT art

ČT sport

ČT1

ČT2

ČT24

Doma

FANDA

FilmBox

JOJ

JOJ Plus

Markíza

Nova

Nova Cinema

Óčko

ORF1

ORF2

SMÍCHOV

STV1 (Jednotka)

STV2 (Dvojka)

Šlágr TV

TA3

Telka

TV Barrandov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dvb-t: stačí koupit STB a anténu

http://www.digitalnitelevize.cz/informa ... ovice.html

síť 1 ČT 1,2,24,SPORT

síť 2 nova,nova cinema, prima, prima cool

síť 3 prima love, zoom, očko, slágr, active, ocko gold, čt:d, čt art

síť 4 telka, cinema, fanda, smíchov, pohoda, isert tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...