Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Můžu mi někdo prosím polopaticky vysvětlit, jak připojím digitální televizi Mini, kterou dává teď UPC k internetu zdarma (tedy tato TV je v ceně - píšou nějakých 25+ programů)??? Mám TV s tunerem DVB-T i C a když mám propojen televizor se zdířkou od UPC (ze který jde taky kabel do modemu), tak ať dělám co dělám, nic mi to nechce naladit... Co dělám špatně? :?:

 

S tím kabelem se mi to nezdá, že by nešlo vůbec nic..problém může být i s tím zapomenutým filtrem v rozvodné skříni. Ještě mě napadlo, píšete, že máte tv s dvb-T/C tunerem. Na kterém tuneru jste to zkoušela ladit ? Zkoušela jste ladit přes oba tunery ? jestli náhodou jeden z nich není kaput a vy jste třeba zkoušela ladit přes tento ?

 

Mám Samsung UE40J5100 a při prvotním zapnutí a průvodcem ladění mit o nabídku na konkrétní tuner nenabídlo. Kde to najdu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). ..

Co s čím propojuješ? (viz můj post výše. Pokud si matně vzpomínám, koaxiální kabel (na barvě skutečně nezáleží) je součástí dodávky modemu (jen modemu), televizní účastnickou šňůru (koaxiál s IEC konektory na obou stranách), kterou potřebuješ k připojení televizoru, UPC nikdy nedodávala a nedodává, to je problém zákazníka.

 

Samsung (neznám aktuální verzi) MENU > Kanál > Anténa nebo Kabel ..... atd. Zvol Anténa (DVB-T), neboť UPC šíří program v obou standardech a nabídka Mini je v DVB-T (32 tv stanic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Můžu mi někdo prosím polopaticky vysvětlit, jak připojím digitální televizi Mini, kterou dává teď UPC k internetu zdarma (tedy tato TV je v ceně - píšou nějakých 25+ programů)??? Mám TV s tunerem DVB-T i C a když mám propojen televizor se zdířkou od UPC (ze který jde taky kabel do modemu), tak ať dělám co dělám, nic mi to nechce naladit... Co dělám špatně? :?:

 

S tím kabelem se mi to nezdá, že by nešlo vůbec nic..problém může být i s tím zapomenutým filtrem v rozvodné skříni. Ještě mě napadlo, píšete, že máte tv s dvb-T/C tunerem. Na kterém tuneru jste to zkoušela ladit ? Zkoušela jste ladit přes oba tunery ? jestli náhodou jeden z nich není kaput a vy jste třeba zkoušela ladit přes tento ?

 

Mám Samsung UE40J5100 a při prvotním zapnutí a průvodcem ladění mit o nabídku na konkrétní tuner nenabídlo. Kde to najdu? :D

 

Vy máte novou tv, kterou jste poprvé pustila až nyní s kabelovkou od UPC ? nebo už na ní předtím něco někde hrálo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). ..

Co s čím propojuješ? (viz můj post výše. Pokud si matně vzpomínám, koaxiální kabel (na barvě skutečně nezáleží) je součástí dodávky modemu (jen modemu), televizní účastnickou šňůru (koaxiál s IEC konektory na obou stranách), kterou potřebuješ k připojení televizoru, UPC nikdy nedodávala a nedodává, to je problém zákazníka.

 

Samsung (neznám aktuální verzi) MENU > Kanál > Anténa nebo Kabel ..... atd. Zvol Anténa (DVB-T), neboť UPC šíří program v obou standardech a nabídka Mini je v DVB-T (32 tv stanic).

Při prvním ladění televizor patrně prohledal celé pásmo a ladil (hledal) analog i DVB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). ..

Co s čím propojuješ? (viz můj post výše. Pokud si matně vzpomínám, koaxiální kabel (na barvě skutečně nezáleží) je součástí dodávky modemu (jen modemu), televizní účastnickou šňůru (koaxiál s IEC konektory na obou stranách), kterou potřebuješ k připojení televizoru, UPC nikdy nedodávala a nedodává, to je problém zákazníka.

 

Samsung (neznám aktuální verzi) MENU > Kanál > Anténa nebo Kabel ..... atd. Zvol Anténa (DVB-T), neboť UPC šíří program v obou standardech a nabídka Mini je v DVB-T (32 tv stanic)

 

Třikrát hurá, vyřešeno, díky!!!! já tam dávala místo antény kabel... njn, blondýna :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
no ale i Kabel by mel najit vsechno sice blokovane ale mel, Antena je DVB-T

 

 

No ono je totiž otázkou, co slečna nebo paní myslí tím slovem kabel, já se obávám že DVB-C to asi nebude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Asi myslela DVB-C, ale nic to pravděpodobně nenašlo neb neměla (jak je někdy nutné) nastavený stát např. na Švédsko.

 

No obávám se, že už se to asi nedozvíme.

 

Ono ještě dneska stále to funguje v tom DVB-C, že to v něm nic nenajde, pokud tam nezvolím třeba to Švédsko ? Ona má současný Samsung, tak nepředpokládám, že by tohle musela ještě dělat. Já jsem kupoval před rokem najednou dvě TV Philips a Panasonic a dvb-c normálně vše naladilo bez nějakých zásahů do regionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla jsem na mysli ten "kabel" který se volí jako jedna z možností při ladění televize (viz zmíněný samsung)... vybírá se tam buď anténa (což chápu tedy jako DVB-T) nebo kabel (asi DVB-C)... nastavenou jsem tam měla ČR, při ladění na kabel mi to nenaladilo nic, při přepnutí na anténu mi to našlo asi 35 programů a běží to teda zatím suprově... a pokud vím, tak nabídka digitální televize Mini je v DVB-T, neboť mě technik při instalaci netu upozorňoval ať si pořídíme TV, která tenhle tuner mít bude, abychom tu TV naladili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...