Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

Od soboty 26.9. se změnily 2 programy v nabídce TV služba MINI. (15 programů)

1.)UPC express na Regiony+ a v sobotu na nova cinema v horší kvalitě (je tam 2x)

2.)JHTV na Barrandov plus (bez zvuku). Mám analogovou CRT tv bez STB.

Klientské centrum UPC to řeší, dostal jsem automatický i-mail.

 

Z e-mailu jsem se dozvěděl:

Informace o plánované údržbě sítě UPC

 

Vážený kliente,

 

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě, která bude probíhat od 22.09.2015 07:30 do 22.09.2015 11:30. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.

 

Za případné způsobené potíže se předem velice omlouváme. Údržba sítě je nezbytná z důvodu modernizace, která zlepší kvalitu poskytovaných služeb.

 

V případě, že služby budou nefunkční i po výše zmíněném čase, proveďte prosím restart připojených zařízení (modem, router, set-top box) odpojením z elektrické sítě na cca 1 minutu a následným zapojením zpět. Zkusil jsem to a nic.

 

V dalším bylo:

Oznámení před koncem věrnostního období UPC

 

Vážený zákazníku,

 

abychom Vám i nadále mohli poskytovat naši službu UPC Internet za zvýhodněných podmínek, dojde dne 02.10.2015 k automatickému obnovení vašeho věrnostního období na dalších 12 měsíců.

Pokud nemáte zájem tyto výhody i nadále čerpat, kontaktujte nás prosím na naší zákaznické lince 241 005 100.

Děkujeme za vaši věrnost.

S pozdravem a přáním hezkého dne

To se ještě rozhodnu, jestli najdu lepší nabídku než mám teď.

28 kč tv MINI a 449kč internet 40+ = 477kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

INTERNET 100+ s Digi Mini za 499,- (s modemem). A je to bez tv. Nabízí k tomu ještě tv MINI za 28,- ?

Televize k internetu již od 150,- platí do zítra. Celkem 649,-

tv MINI a internet 25+ = pod 477,- není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Proboha lidi, na co řešit základní tv nabídku ( analog+digi mini přes DVB-T ) vždyt tohle Vám běží z UPC automaticky, pokud máte od nich internet. Akorát to bohužel málokdo ví a na UPC Vám to samozřejmě oficiálně neřeknou. Já už takhle funguju několik let. Takže odhlásit TV, ponechat jen internet a budete koukat stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Jak budou řešit problémy s programovou nabídkou, když žádnou nebudu mít. Viz. výše.

Předali můj požadavek na technické oddělení. Třeba mi JHTV vrátí.

DVB-T nemám. Jen kabel v CRT televizi.

477kč za 40+ net a tv je lepší než

500kč za 100+ net, protože od 20+ už mi nic nezrychlí. Nic nestahuji, stačí mi video HD online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebudete mít žádnou programovou nabídku, ta s ní žádné problémy řešit nebudou.

 

Těch 477Kč je včetně modemu (nebo máte odkoupený)? Pokud ne, vyjde výhodněji změnit tarif na ten 100+. Pokud je to již včetně pronájmu a nepotřebujete vyšší rychlost stahování a neoceníte ani vyšší rychlost odesílání, nic vhodnějšího než to co máte asi UPC nenabízí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...