Přejít na obsah

TV služba MINI. (15 programů)


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

Těch 477Kč je včetně modemu. To byla ta akce 40M internet za 449kč na 12 měsíců. Pozítří se mi prodlouží na další rok.

Když jsem si to po telefonu zařizoval, tak mi připočetli 28kč za analog tv. (problém už s ní je, zatím si ho předávají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu mi někdo prosím polopaticky vysvětlit, jak připojím digitální televizi Mini, kterou dává teď UPC k internetu zdarma (tedy tato TV je v ceně - píšou nějakých 25+ programů)??? Mám TV s tunerem DVB-T i C a když mám propojen televizor se zdířkou od UPC (ze který jde taky kabel do modemu), tak ať dělám co dělám, nic mi to nechce naladit... Co dělám špatně? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to znamená prosím co? Fakt jsem na tohle laik a bláhově jsem si myslela, že koaxálním kabelem propojím upc zásuvku a TV, naladím a budu koukat... Každopádně i ve smlouvě mám "Balíček Internet 100+ a DIGI MINI...", takže jet by to mělo. Jde to tedy nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na zákaznickou linku jsem volala, údajně to máme aktivní a vše by mělo běžet. Stačí propojit zdířku UPC (TV) se samotnou televizí. Údajně by to mělo být bílým koax kabelem, my mámě černý (kromě barvy v tom ovšem nevidím rozdíl). Existuje teda nějaký spešl UPC koax kabel v BÍLÉ barvě nebo je to úplně jedno? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Samozřejmě, žádný speciální kabel neexistuje, snad jedině to, že je poměrně krátký a ne každému vyhovuje. Pravděpodobnou příčinou problému je, jak píše Tomus výše, zapomenutý filtr v rozvodné skříni. Filtry se v době analogu používaly k distribuci předplacených programů. Takže znovu požadovat na KC odstranění problému.

Předpokladem samozřejmě je správné propojení: Modem pro internet připojen koaxiálem do zdířky označené DATA (šroubovacím F konektorem), televizor připojen koaxiálem (klasickou účastnickou šňůrou) do zdířky označené TV (třetí zdířka R je určená pro radio, zůstává volná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Můžu mi někdo prosím polopaticky vysvětlit, jak připojím digitální televizi Mini, kterou dává teď UPC k internetu zdarma (tedy tato TV je v ceně - píšou nějakých 25+ programů)??? Mám TV s tunerem DVB-T i C a když mám propojen televizor se zdířkou od UPC (ze který jde taky kabel do modemu), tak ať dělám co dělám, nic mi to nechce naladit... Co dělám špatně? :?:

 

S tím kabelem se mi to nezdá, že by nešlo vůbec nic..problém může být i s tím zapomenutým filtrem v rozvodné skříni. Ještě mě napadlo, píšete, že máte tv s dvb-T/C tunerem. Na kterém tuneru jste to zkoušela ladit ? Zkoušela jste ladit přes oba tunery ? jestli náhodou jeden z nich není kaput a vy jste třeba zkoušela ladit přes tento ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...