Jump to content

Honza B

User
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Honza B

 1. A není dnes Apríl? Že si z nás dělá VF tv ....Jinak to není fakt možný😈
 2. Chyba asi někde u vás, všech cca.95 rádií ve výborné kvalitě běží. Jsou rozdělena na 2muxech beze změny.
 3. Jinak Power tv jede na stb hd v exUPC dále na pozici 140.Kdyžtak prosím hoďte někdo frekvenci pro ostatní 😉
 4. Český rozhlas Pohoda najdete buď na HD boxu na pozici 322-v radiich. Pokud ladite na na TV nebo jiném tuneru DVB C tak je to rozhlasový mux na frekvenci 586Mhz QAM 256.
 5. Pokud nějaký program má technické poruchy, volat technickou podporu (jsou tam nonstop).Dají to na monitoring a vždy byla závada záhy odstraněna. Volal jsem v průběhu času měsíců, let takto několikrát, naposledy ohledně jedné rozhlasové stanice o tomto víkendu. Chválím vstřícnost techniků na lince, vždy to brzy po nahlášení dali do pořádku. Takže nevypisovat, ale volat!
 6. Nova Lady už valí - jak bylo anoncovano na HD boxu pozice 18.
 7. Na HD boxu na pozici 100 Vodafone promo kanál. Běží na něm Filmbox premium HD. ČRo Pohoda má svoji pozici na 322.
 8. Honza B

  RTVS sport

  O tom velmi pochybuju, když úžasný Vodafone nebyl doposud schopen zařadit ani slovenskou Trojku, když už jí mají i všichni ostatní provozovatelé na českém trhu.Škoda slov.
 9. Mě by zajímalo, jak podle toho seznamu jdou (nejdou) na Vodafone boxu kanály ARD,ZDF,ORF,TVP....všude nebo regionálně. ...???
 10. Pravda, o novinkách či změnách v programové nabidce nikdo neinformuje, je to ještě horší než za UPC. Namísto toho mohutná reklamní masáž...obrázek ať si udělá každý sám.
 11. Proč by měli něco vyřazovat? Na JM jede vše vč.Jihočeské a Jindrichohradecke reg.tv😉
 12. Rádia v DVB C jsou od počátků volně!
 13. Pokud máte pro poslech rádia kvalitní hifi sestavu a aktivní příjem kabelu UPC/Vodafone rozhodně i pro budoucnost pouze DVB C!!! Buď přes DVB C tuner nebo televizor nejlépe ideální do hifi sestavy přivést přes digitální audio pokud to jde.Tam naladite asi 100 všech českých rádií včetně slovenských.Kvalita je vynikající, maximální co nabízí ten který vysilatel. Můj názor na DAB+ je záporný - horší zvuková kvalita- pro hifi zejména a malá programová nabídka oproti kabelu,satelitu. .... V kabelu Vodafone DAB není, FM dojíždí jako doplněk z minulosti.Prioritní pro tuto platformu je DVB C, stejně jako v zahraničí.
 14. Hlavní nabídka rádií je v DVB-C .Téměř 100 stanic v nejvyšší kvalitě podle distribuce vysilatele😉Přes digitální výstup z přijímače (boxu)není co řešit 👍
 15. Jde vám program Love Nature? Mám černou obrazovku, jestli není přeřazen do vyšší nabídky? ?
 16. V pohodě, jelikož mě zajímá kultura a umění tak ten výčet programů zvládnu sledovat,resp.si vybírat co je zrovna zajímavé (nejvíce RAI 5, TVP kultura,TVP dokument, ORF 3, arte volné aj.) Rádia třeba Color, Radio 1, Vltava, Devin, Čro jazz, Wave....👍 Programově nejlépe si u nás vede T-mobile tv a Sledování tv, můj názor. Ovšem bez výhody DVB C.
 17. 😊satelit- PL, IT, SK, AT všechny základní kodovane programy, poplatky sumasumarum v řádu stokorun za kvartál.Znalí vědí 😉 VF chválím stále za technickou kvalitu, využívám pro naše HD + rozhlasové stanice v DVB C👍
 18. Služby využívám od tohoto provozovatele více jak 20 let a to dokonce na dvou místech a např. Ruský balíček jsem měl aktivní. Nevím tedy, proč bych neměl psát co mi chybí. Mluvil jsem o tom několikrát i s operátorem.
 19. Jen to co má běžně i konkurence - slovenské,ruské programy. Pochopitelně i více oproti konkurenci- čekám, že přinesou sami neco na náš trh co zase nemá konkurence... Chybí i lokalizované např. Epic Drama. Nic, dávno jsem se zařídil😉
 20. Opravdu nejhorší provozovatel na českém trhu co se týče programové nabídky. ... Pokud to čte náhodou někdo kompetentní, prosím, zamyslete se....
 21. V regionálním muxu DVB C na Moravě je TVS také v HD😉
 22. Vodafone box, procházel jsem dostupný popis, Chybí u něj digitální optický audio výstup, což je pro mě (pro poslech rádií) nutnost. Nechápu to, je to jedna ze základních možností techto zatížení.Navíc ani žádný jiný samostatný audio výstup nemá. Bez něj nemám o tento produkt zájem.
 23. Dnes při nabídce operátora jedné zákaznické slevy jsem projevil zájem s otázkou na ruský balíček za 99Kč měsíčně. Po chvilce zjišťování (že je zatím vše v procesu)mi bylo za zavolano zpět s možností aktivace balíčku od kdy budu chtít. Aktivoval jsem😉
 24. Tak v německém Vodafonu je více programů v DVB C, zejména balíčky zahraničních programů. Je to víceméně logické, doufám, že i u nás převáží zdravý rozum😉
×
×
 • Create New...