Jump to content

Honza B

User
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Honza B

 1. TV Noe stále v SD a RTVS24 stále ignorována. ...👎
 2. ....a je tam taky Rádio Rubi (nevím jestli taky nově).... Oprava- po rádiu Rubi je tam Rádio Haná Skyrock (z Olomouce)😉
 3. Myslím to spíše tak, že VF vždy argumentuje tím, že zařazený program má určitou sledovanost s existenční stabilitu. Já si klidně za mnohé programy i priplatim, když budou k dispozici.
 4. Místo toho aby VF zařadil všechny programy RTVS (24, 3) tak nabízí toto...zakazniku platiť a koukej do tmy...smutné 😑
 5. Stanice Českého rozhlasu mají výpadky v modulací.Ostatní stanice v DVB C v pořádku. Nahlášení operátorovi, už tam jedno hlášení přede mnou měli. Bylo to v poledne,tak jsem zvědav, kdy to bude opraveno. Stejná závada i v DVB T Český rozhlas....
 6. Hlavně že slovenská TV 8 má u VF asi tu velmi vysokou sledovanost...Strategie RTVS je veřejně známá, ovšem VF asi ne. Další doklad, že zákazník je tady na posledním místě.
 7. Honza B

  Rozhlas

  Hlavně jsem zvědavý, kdy k tomu "vylepšení" internetu dojde...😊
 8. Honza B

  Rozhlas

  Já taky nechápu nesmysl úplně vypnout FM. Navíc jako plnohodnotná platforma bude v éteru využívána ještě dalších minimálně 5let....
 9. Je neuvěřitelné, že u největšího operátora u nás nejsou všechny základní slovenské veřejnoprávní programy k dispozici.Programově doplňují právě Jednotku a Dvojku. Navíc v ČR žije a pracuje veliké množství slováků. ...co k tomu dodat. ...
 10. Honza B

  Rozhlas

  Rozhlasové stanice (cca.90 programů) máte v DVB C😉
 11. A není dnes Apríl? Že si z nás dělá VF tv ....Jinak to není fakt možný😈
 12. Chyba asi někde u vás, všech cca.95 rádií ve výborné kvalitě běží. Jsou rozdělena na 2muxech beze změny.
 13. Jinak Power tv jede na stb hd v exUPC dále na pozici 140.Kdyžtak prosím hoďte někdo frekvenci pro ostatní 😉
 14. Český rozhlas Pohoda najdete buď na HD boxu na pozici 322-v radiich. Pokud ladite na na TV nebo jiném tuneru DVB C tak je to rozhlasový mux na frekvenci 586Mhz QAM 256.
 15. Pokud nějaký program má technické poruchy, volat technickou podporu (jsou tam nonstop).Dají to na monitoring a vždy byla závada záhy odstraněna. Volal jsem v průběhu času měsíců, let takto několikrát, naposledy ohledně jedné rozhlasové stanice o tomto víkendu. Chválím vstřícnost techniků na lince, vždy to brzy po nahlášení dali do pořádku. Takže nevypisovat, ale volat!
 16. Nova Lady už valí - jak bylo anoncovano na HD boxu pozice 18.
 17. Na HD boxu na pozici 100 Vodafone promo kanál. Běží na něm Filmbox premium HD. ČRo Pohoda má svoji pozici na 322.
 18. Honza B

  RTVS sport

  O tom velmi pochybuju, když úžasný Vodafone nebyl doposud schopen zařadit ani slovenskou Trojku, když už jí mají i všichni ostatní provozovatelé na českém trhu.Škoda slov.
 19. Mě by zajímalo, jak podle toho seznamu jdou (nejdou) na Vodafone boxu kanály ARD,ZDF,ORF,TVP....všude nebo regionálně. ...???
 20. Pravda, o novinkách či změnách v programové nabidce nikdo neinformuje, je to ještě horší než za UPC. Namísto toho mohutná reklamní masáž...obrázek ať si udělá každý sám.
 21. Proč by měli něco vyřazovat? Na JM jede vše vč.Jihočeské a Jindrichohradecke reg.tv😉
 22. Rádia v DVB C jsou od počátků volně!
 23. Pokud máte pro poslech rádia kvalitní hifi sestavu a aktivní příjem kabelu UPC/Vodafone rozhodně i pro budoucnost pouze DVB C!!! Buď přes DVB C tuner nebo televizor nejlépe ideální do hifi sestavy přivést přes digitální audio pokud to jde.Tam naladite asi 100 všech českých rádií včetně slovenských.Kvalita je vynikající, maximální co nabízí ten který vysilatel. Můj názor na DAB+ je záporný - horší zvuková kvalita- pro hifi zejména a malá programová nabídka oproti kabelu,satelitu. .... V kabelu Vodafone DAB není, FM dojíždí jako doplněk z minulosti.Prioritní pro tuto platformu je DVB C, stejně jako v zahraničí.
×
×
 • Create New...