Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Samsung C je z roku 2010, já mám D z roku 2011, ale to je fuk... :lol:

Ten popis obsahu pořadu je asi diskutabilní, já bych si toho prakticky nevšiml, nebýt jiných souvisejících problémů. Osobně nevyužívám, používám pc, kde si jednak mohu vyhledat program, jednak aplikaci DVB Viewer Pro se vším příslušenstvím. Nicméně věřím, že existuje řada lidí, pro které je to jediná možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung C je z roku 2010, já mám D z roku 2011, ale to je fuk... :lol:

Ten popis obsahu pořadu je asi diskutabilní, já bych si toho prakticky nevšiml, nebýt jiných souvisejících problémů. Osobně nevyužívám, používám pc, kde si jednak mohu vyhledat program, jednak aplikaci DVB Viewer Pro se vším příslušenstvím. Nicméně věřím, že existuje řada lidí, pro které je to jediná možnost.

 

Aha, koupená počátkem roku 2011. Ale to není podstatné. Podstatné je, že mi něco fungovalo k mé spokojenosti a nyní díky zásahům UPC nebo bůhvíkoho nefunguje. A je to tak: koukám např. na SP biatlonu v TV, který je vždy roztažen do několika dnů. Stačí přepnout na EPG a mám přehled,kdy v kolik a jaký závod bude za 2dny, 3 dny, 4 dny atd. a o ten teď přicházím. Jistě je spousta dalších zdrojů, kde zjistit programy na spoustu dnů dopředu. Ale proč to tak dělat, když to perfektně fungovalo přímo v TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 14 dní posunutá tečka o pár pozic doleva a přidaná čárka nad písmenem... tam musí panovat naprosto vražedné pracovní tempo.

 

Já jsem dospěl k názoru, že to, že v názvech seriálů není číslo řady a že v popisech chybí režie, herecké obsazení, rok a země výroby je ZÁMĚR, oni ve skutečnosti NECHTĚJÍ, aby tam tyto informace byly. A proč? Kvuli lidem, kteří nahrávají z televize, kvuli ztížení identifikace co se právě vysílá. Paradoxní ale je, že tyto informace lze ještě nalézt z jiných zdrojů. Ale kdoví, časem to možná zmizí např. i z tištěných periodik a internetových televizních programů pokud se proti nám nějak spiknou. Někdo tu reklamu přece v televizi musí sledovat, no ne?

 

Tak to je asi tak celý "pokrok", který proběhl s EPG.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Všechno, kromě reklam je na obrazovce a všech mediích zbytečné. Ještě je částečně brána na milost propaganda, ovšem správně zaměřená. Vše ostatní je jen výplň, nebo obal, aby bylo možno připravit další reklamní balík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Řekl bych, že problémy s EPG lze rozdělit zhruba do tří skupin:

A. Technické problémy plynoucí z toho, že si technici zřejmě neuvědomili (nebo byli neuvědomění) důsledky velkého obejmu přenášených dat a s tím spojenými problémy se zobrazením, jako třeba pouze čtyřdenní EPG

B. Neschopný dodavatel dat pro EPG, viz

Ti to tu bohužel nečtou,

ale již byl nový dodavatel dat pro EPG upozorněn

Nemám možnost porovnat EPG multiplexů pozemního vysílání, nicméně lze předpokládat, že objem dat v jednotlivých multiplexech bude podstatně menší...

Ale porovnával jsem, zcela náhodně, některá data na http://www.sms.cz/. Data jsou naprosto shodná, včetně některých pravopisných chyb, chybějících nebo matoucích čísel dílů nebo zcela chybějících řad seriálů...

Bylo by vhodné znát firmu, která se tvorbou EPG dat zabývá a kterým dalším společnostem (kromě UPC a sms.cz) data dodává...

Ostatně, obávám se že, jak píše jirim100, je to ZÁMĚR...

C. Občas chybné informace distribučních společností... (třeba informace na webu HBO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nebyl myšlen záměr UPC, ale oné společnosti (nebo lobistů filmových distributorů), která připravuje EPG pro více subjektů, nejen pro UPC. Myslím, že i v UPC jsou (někteří) poněkud překvapeni pojetím EPG... Skutečně by mě zajímalo, o kterou společnost se jedná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Paradoxní na tom všem přitom je, že se nám ze strany UPC, např. ve FB poradně, v případě dotazů na některé další služby (HBO GO, Horizont, nové programy), neustále dostává odpovědí, že nebudou spuštěny dříve, dokud nebudou řádně otestovány a spolehlivě funkční. V případě EPG tohle zjevně neplatí a starý dodavatel byl vyměněn dříve než byl prověřen a otestován ten nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...