Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Chtěl bych požádat o informaci na přesně kterých typech TV Samsung funguje EPG jen na 3-4 dny. Jde o to abych tuto informaci mohl předat technikům v Samsungu. ( bohužel maji v továrně tento a příští týden dovolenou)

 

 

Samsung UE40C6000. A kromě EPG pouze na 4 dny mi vadí nesmyslně dlouhý popis obsahu, např. filmu (nevím jestli to někdo dočte do konce) a naprosto chybějící podstatné údaje (rok vzniku, země vzniku, tvůrci, herci a pod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludeko

Jak jsem psal už do jiného fóra, problém EPG je také záležitost např. 5 let staré TV Sony. Přehled programů (tlač. GUIDE) je sice zobrazen asi na 5 dní dopředu (i když občas s již uvedenými chybami např. stejný program HD a SD i když tomu tak ve skutečnosti není, chybné značení dílů atd.), ale podrobnější informace (výběr programu kurzorem a následně tlač. INFO) se mi zobrazí (a to ještě s velkým zpožděním) jen u právě probíhajících programů a max. dvou následujících programů příp. několika kratších následujících programů jen do časového horizontu max 2 hodin. Informace o dalších programech jsou prázdné!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wog
Chtěl bych požádat o informaci na přesně kterých typech TV Samsung funguje EPG jen na 3-4 dny. Jde o to abych tuto informaci mohl předat technikům v Samsungu. ( bohužel maji v továrně tento a příští týden dovolenou)

 

Samsung T24B300 i starší Samsung LE40B750

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zde je seznam přístrojů, které mají problém s načtením sedmidenního EPG. Většina je z tohoto fóra... Seznam budu doplňovat, pokud bude čím...

 

Samsung tuším od roku 2009, letošní model (řada H) se zatím nevyskytuje

LExxB550

LE40B652T4W

LE40B750

T24B300

LE55C650

UE40C6000

UE40D6750SW

UE32D5520RW

UE40F6400

UE46F7000

 

Sony

KDL32W4000

KDL32W5500

KDL37EX720

 

STB

Handan CV-5000

Handan 7000

 

Pokud však pánové z Liberty Global uznají, že obsáhlé informace o pořadu jsou v podstatě nežádané, tento problém ztratí na důležitosti

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Díky...

Nikde jsem ještě nenarazil na další informaci, kterou postrádám

Vedle českého titulu bych uvítal i originální název. Stává se dost často, že různé stanice uvádějí stejný film pod různými českými názvy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
A kromě EPG pouze na 4 dny mi vadí nesmyslně dlouhý popis obsahu, např. filmu (nevím jestli to někdo dočte do konce) a naprosto chybějící podstatné údaje (rok vzniku, země vzniku, tvůrci, herci a pod.)

Někde jsou popisy zbytečně dlouhé, jinde naopak zbytečně zkrácené. Třeba u Animáčku na TV Barrandov dříve bylo vypsáno, jaké pořady se v něm ten den vysílají. Teď je tam jen napsáno: "Animované filmy pro děti." Myslím, že ta teorie co napsal YABAKA nemusí být daleko od pravdy, když vidím, jak osekávají EPG o důležité informace a naopak tam dávají zbytečně dlouhé popisy o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...