Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník
vráceny údaje o zemi vzniku...

 

Země vzniku tam ještě není, k tomu se ještě nedopracovali.

 

Pravda, pravda, zmýlil jsem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
V EPG byly přidány informace o roku výroby, hereckém obsazení a zemi původu, jen bych tyto informace očekával jako první v pořadí před obsahem filmu.

Vtipné je, že je to přidané i tam kde bych to snad ani nečekal, např. u sportovních přenosů u Eurosportu nebo zpráv o počasí na Meteo TV a asi i jinde. :D Sice zatím nevyplněné, ale zřejmě připravené k doplnění. Nejsem si jist, že na rozdíl od filmů a seriálů, potřebuji např. i u zpráv o počasí vědět, kdo je režíruje, kdo v nich hraje a kdy byly vyrobeny. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

přidání roku výroby, režiserá, herců ve starém systému fungovalo tak, že se u dodavatele EPG potřebná data vložila na patřičné místo importovaných dat a ty se pak zobrazila v EPG.

Nový systém funguje bohužel jinak. S přípravami na zavedení STB Horizont se mění jednotlivé systémy, tedy i EPG. Jelikož nové STB Horizont si zpracovávají data EPG jinak (měla by být možnost filtrovat/vyhledávat pořady třeba podle režiséra, konkrétního herce, série apod) musí se vytvářet kompromisy mezi novým a starým systémem.

Například zmiňované vkládání herců, režiséru, roku výroby, případně serie se provádí ze samostatné databáze a vkládá se na určité místo, které je popsáno jako "rok", "režie" "hrají",

Pokud se však jedná o zprávy, sportovní přenos apod. tam většinou programeři tyto informace dopředu neposkytují, zůstane v EPG jen volné místo a anotací.

Horší je to zatím s uvedením serie. Tam zatím vzniká po vložení do názvu pořadu problém s duplicitou této informace na Horizont boxech. S výrobcem SW pro EPG se pracuje na opravách, ale není to jednoduché.

Prostě jinde v UPC to na Horizont boxech funguje jak má a nemají jiné boxy ani možnost sledování TV bez STB a u nás se to snažíme přizpůsobit aby to fungovalo jak chceme. Doufám, že se dočkáme

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty informace o roku výroby, režisera ,herců jestli budou nebo ne mne až tak netrápí. Co mne trápí a maximálně štve, že od května 2014 mám pouze3,5denní EPG místo 7denního, z kterého jsem se těšil několik roků do toho května 2014. Mám TV Samsung s CA modulem, tak nechápu když to fungovalo tolik roků, proč to najednou nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten tvůj květen nastal 19.6.v 5 hodin ráno, ale to nevadí.

 

Proč to nejde, nikdo neví, ale může to souviset s množstvím dat v EPG nebo spíše způsobem jejich vysílání (jak jinde presentoval myslím Retiree). V současnosti jsou omezeny na 700 znaků synopse + režie a herci. (jinak z cca 50000 pořadů má pouze 5% více jak 500 znaků)

Jsme ve spojení s továrnou Samsung, ale ani ti nám zatím neřekli v čem je problém. Snad bude další informace příští týden.

 

Zjistili jsme, že pokud je v TV naladěno více jak 130 programů, tak se s každým dalším muxem sniží zobrazení EPG o cca 6-8 hodin u všech pořadů, ikdyž předtím bylo vidět

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

"... souviset s množstvím dat v EPG nebo spíše způsobem jejich vysílání"

Během posledního víkendu nebyla EPG data aktualizována (nemám záznam, ale v pondělí ráno tuším pouze na 4 dny - podle EIT PID=18 Actual TS, Shedule). Velikost souboru epg.dat (4.8.2014 9:00) poklesla na cca 6,3 MB. Přes tato fakta se na tv Samsung zobrazovalo EPG na necelých 5 dnů, spíše čtyři...

Takže to také přičítám spíše způsobu vysílání, ovšem nechápu, nemám potřebné znalosti ani data pro srovnání....

 

EDIT: Tak jsem si po sobě přečetl, co jsem napsal za blbost...

Logicky, jestliže EPG data v tomto okamžiku neexistovla (nebyla vysílána/doplňována), neměl televizor co zobrazit :(

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Technik> A není nějaká možnost, že byste Samsungu třeba nějak poslali data surového vysílaného streamu, aby si to tam mohli vyzkoušet a odladit? Bez testovacích dat jim to může hodně dlouho trvat.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...