Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Film byl vyroben v ČSSR, Filmové studio Barrandov v roce 1969 a ihned po jeho neveřejné premiéře byl pro svoji otevřenou kritiku tehdejšího vládnoucího totalitního režimu na více než 20 let zakázán. Jeho faktická veřejná premiéra proběhla v roce 1990 až po společenských změnách, které nastaly v roce 1989. (zdroj Wikipedie)

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To je dlouhý spor i mezi filmaři a nejen u tohoto filmu a nejen u nás, zda u filmů uvádět rok dokončení filmů nebo rok jejich oficiální premiéry. Není to jen případ Skřivánků, ale mnoha jiných i zahraničních filmů. Proto se údaje v některých zdrojích liší, např. u Skřivánků uvádí ČSFD rok 1969, zatímco třeba IMDB rok 1990. Je fakt, že většinou nebývá rozdíl mezi datem výroby a premiéry tak markantní jako je tomu v případě Skřivánků na niti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Jo, tak včera...měl běžet na CBS reality pořad Muž, kterému explodovala paže, tak psáno v EPG, ale ouha, nic takového tam neběželo a setkávám se s tím docela často.. Jinak tu kupu hnoje si zas bude muset odvézt technik, protože mi bootuje i hodinu, pak nejde HDD, pak se to restartuje, když to má nahrávat, tak to nenahraje atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V EPG mi neukazuje na žádném programu série..už mi to dost vadí..koukám, že nejsem sám a problémů je i víc..já mám problém jen s tím, že nevidím kolikátá řada v seriálu to je..mám balíček MINI k internetu za 1kč a jsem nový zákazník..jak to teda řešit? jen čekat? mám jen kabel z tv píchnutej do zásuvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...