Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Ti to tu bohužel nečtou,

ale již byl nový dodavatel dat pro EPG upozorněn

 

tak si to snad dají do pořádku, protože třeba na NatGeo HD opravdu nejdou ty stejné věci ve stejnou dobu jak na NatGeo SD

 

btw. kdo je ten nekompetentní dodavatel a proč ho vůbec měnily, když ten původní byl v ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se to dostalo na novej level, už u seriálů nechybí jen číslo série, ale je blbě i číslo dílu.

 

 

chce to psát UPC, mě odpověděli toto:

 

"Jedná se o změny související s přechodem na nového poskytovatele EPG. Problém s NatGeo HD již řešíme. Informace o pořadech jsou takto nastavené u nového poskytovatele a bohužel nemáme žádné informace o jejich změně, ale samozřejmě je možné, že se doplní."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ještě z trochu jiného hlediska. V EPG je velmi mnoho překlepů, spousta gramatických chyb (malá písmena ve jménech, psaní pořadových číslovek, ...), písař(ka) zjevně neovládá psaní na klávesnici počítače, prostě otřesné....

 

Toto sice není typická ukázka, ale stojí za to (copy - paste):

Prima | pátek, 27. 6. 2014 23:15 - 1:10

Pistolník

 

Jimmie RingoPeggy WalshováMarshal Mark StrettMollyMacHunt BromleyCharlie NorrisPaní August PennyfeatherováPaní DevlinováEddieJerry MarloweMacova ženaDruhý bratrCizinecArchieTom McLoweryPrvní bratr.

Minimum age: ces 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

Tak jsem jim taky napsal... nevydržel jsem to. Asi to k ničemu nepovede, ale musel jsem si ulevit.

Nahrávám si pořady, které nestíhám, a kvůli zmršenému EPG jsem o ně přišel. Super...

Jak jsem jim napsal, nedovedu si představit, že za něco platím a tohle dostávám. Už vidím, jak bych si kupoval každý den noviny a text by v nich byl zkomolený nebo dokonce chybný... To bych asi brzo skončil s nakupováním těchto kvalitních novin... nejspíše hned druhý den.

Už to trvá dost dlouho a kde nic, tu nic.. hnus, velebnosti. :evil:

 

UPDATE: reakce UPC

...velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace.

Od června testujeme novou verzi EPG s cílem rozšíření funkcí, ale také s úmyslem zvýšit přehlednost a jednotnost dat včetně těch u zahraničních programů, s čímž přišlo několik změn:

- zrychlení načítání EPG po zapnutí zařízení

- maximální délka detailních informací u programu je 4000 znaků

- chybějící informace o dílu a sérii, hercích, režiséru a zemi

- zjednodušené informace u vysílání rádia (pouze např. folková hodinky, country...)

Pokud naleznete v nové verzi EPG nějaké nesrovnalosti, můžete připomínku poslat přímo na naše EPG oddělení, e-mail: EPG@upc.cz. Negarantujeme odpověď všem, ale pokusíme se záležitosti řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem náhodně kontroloval odvysílané EPG s tím, co je na tv.sms.cz a kupodivu to má společné znaky.

Julie Lescautová IV (8. díl) bylo vysíláno jako Julie Lescautová (6 dil.)

Julie Lescautová IV (9. díl) bylo vysíláno jako Julie Lescautová (1 dil.)

Julie Lescautová IV (10. díl) bylo vysíláno jako Julie Lescautová (10 dil.)

 

Např. klikám na Julie Lescautová IV (8) a v detailu je Julie Lescautová díl: Recidiva - (10. série / 6. díl).

 

Krom toho konverzi slova "Nešťastná" na "NeÏsťastná" taky moc nechápu, když normálně znak š převádí ok. Fakt bych chtěl znát zdrojová data a toho programátora, co to takhle zpackal. Seznámení s člověkem co tenhle šmejd převzal a dal do ostrého provozu by taky bylo patrně inspirativní...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

S tou změnou dodavatele EPG (jak někde píše technik) to asi nebude tak jednoduché...

Nemám náladu vyhledávat "perličky", ale některé popisy mají shodné nebo totožné (pa)znaky jak v EPG UPC, tak na tv.sms.cz. Jak je to s dodáváním dat pro UPC EPG netuším, ale předpokládám, že převod těchto dat do jakéhosi textového editoru a z něho do vlastního datového streamu provádí (musí) UPC ve své režii, tedy nese i plnou odpovědnost za překlepy, pravopisné chyby a zkomoleniny tedy vůči svému zákazníkovi odpovídá za celkový stav EPG).

Pár příkladů:

Julie Lescautová IV (10. díl) bylo vysíláno jako Julie Lescautová (10 dil.) - chybně napsaná pořadová číslovka. Před pár lety bylo toto chybné psaní pořadového čísla dílu pravidlem. Na mé upozornění UPC nereagovalo, po asi půl roce jsem napsal dr. Malinovi (tehdejší tisk. mluvčí) a do dvou dnů byla zjednána náprava...

Julius caesar - opakovaně u všech dílů seriálu, našla by se celá řada názvů s chybně použitými malými písmeny.

Pokud si vzpomínám, předchozí písař používal v názvech na začátku slov pro jistotu všechna písmena velká

 

Domnívám se, že společnost s celostátní působností, i když soukromá, si nesmí dovolit prznit češtinu a tolerovat gramatické chyby u svých zaměstnanců (samozřejmě občasné překlepy lze tolerovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...