Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roger

Tak jsem se na zákaz. lince dozvěděl, že novým klientům se samotným UPC telefonem pronajímají také nové wifi modemy, i když na nich nebudou využívat internet.

 

Nevíte z vlastní zkušenosti nebo od známých, jestli jsou lidi, kteří mají od UPC jen telefon a přitom z jejich modemu UPC vysílá to Wi-free?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Marek-26: To tvrdí i na infolince. Mne zajímalo, jestli náhodou někdo nebude mít zkušenost, že realita je jiná.

 

Ono už to, že na samotnej telefon dávají, rewsp. pronajímají drahej wifi modem místo toho základního, je trochu na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Kolik těch lidí je co mají jenom telefon a dostanou WiFi modem? Co znám asi 2, co mají UPC telefon bez netu, tak všichni vyfasovali obyčejnej modem Cisco 3208.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Marek-26: No já vím, že když nemá internetový tarif, tak uživatel nemá ani nárok na wi-free. Ale jestli jeho modem náhodou něco pro ostatní nevysílá...

Nicméně dokud někdo nenapíše opak, tak budu brát, že to je tak, jak píšete. :-)

 

Yabaka: No na infolince mi každopádně řekli, že k samostatnému Telefonu nově pronajímají výhradně už jen wifi modemy, buď ten Technicolor nebo ještě jeden další, název jsem zapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Tak smysl by to dávalo. UPC se snaží Wi-Free pokrýt co největší plochu, a proto bych se tomu ani nedivil, kdyby Wi-Free tyto modemy vysílaly, aniž by o tom klient věděl. Jak moc je to technicky možné nedokážu říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik těch lidí je co mají jenom telefon a dostanou WiFi modem? Co znám asi 2, co mají UPC telefon bez netu, tak všichni vyfasovali obyčejnej modem Cisco 3208.

Zrovna minulý týden se snažili dosti vehementně jedné známé mající pouze telefon (a funkční starší modem) vnutit výměnu za wifi modem s nezvýšenou cenou pronájmu. Tak jsem dumal, proč to asi dělají a to wi-free může být příčinou (a nebo taky ne...)

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

hpfunny: Určitě v tom něco bude. UPC by to nedělalo jen tak z nudy. A Wi-Free se nabízí jako logické řešení - rozšiřovat pokrytí se snaží každý operátor a UPC díky tomu, že vymění všem modemy a bude z nich vysílat Wi-Free má nakročeno k velmi zajímavému procentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...