Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Nový šéf UPC: Lidé se spojí v unikátní wi-fi síť

 

... „Nechceme ale být jen šedesátý třetí operátor na trhu,“ vysvětluje de Kloet.

 

No, uvidíme... Zkušenosti nám říkají cosi jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
jo tim ze se ti nejaky b l b ktery pujde kolem pripoji na tvou wifinu a tim ti zpomali internet o polovinu jenom kvuli upc blbosti to je u tebe dobry napad a za to chces jeste jim platit ?

Evidentne jsis to necetl. Toto muzes poskytnout DOBROVOLNE, nikdo te tomu nenuti. Internet ti to na polovinu nezpomali, nevim jak to v praxi funguje, ale predpokladam, ze te to pusti max na 10mbits nebo nejakou takovou hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Přesně tak větší blbost jsem neslyšel.Já se na mojí wifinu nepřipojím ani před barákem.A hlavně celej nadšenej budu dávat svou kompletní nabídku všem v baráku,kteří si platí mini nabídku,abych pak hledal po ČR místa kde někdo wifi od UPC používá.

Docela rád bych viděl nějakou mapu pokrytí Wi-fi signálem od UPC.

Zdá se mi že UPC se poslední dobou asi zbláznilo a neví co má dělat aby zastavilo odchod zákazníků.

Já se zuby nechty bráním nabídkám na ty jejich nové nabídky(balíčky),kde nabízejí už i zařízení v ceně.

Podle mě to je zase takovej malej podraz na zákazníky,protože ted každymu cpou v ceně HD STB,kterej musí využívat minimálně 1 Rok,a za chvíly příjdou s novým STB pro Horizon,a lidi budou koukat že nemůžou novej STB získat bez pokuty za zněnu služby,kterou se zavázali využívat 1 rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Opravdu si nemyslím že bude tak jednoduché si nechat vyměnit STB,který je vázaný se smlouvou na 1 Rok.Myslím si že je to dobrý marketingový tah ted všechny STB rozdat v rámci balíčku a vážně pochybuji že jen ak budou brát na zpět bez nějakých poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný koncept se objevil už dost dávno:

http://en.wikipedia.org/wiki/FON

2 . odstavec článku z odkazu to vystihuje zcela přesně, zkrátka všichni, kdo si tuto funkci na svém routeru povolí se budou moci vzájemně připojovat na své wifi, takže s notnou dávkou štěstí budeš mít možnost použít internet i na cestách.

 

Pokud ti to nepřijde jako zajímavá možnost, tak to prostě nezapneš, není důvod se jakkoliv vzrušovat či rozčilovat.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...