Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník frelo
Novy FW pro modem + musi to byt ve vychozi poloze zapnuto, protoze sam si tuto funkci sotva nekdo bude jen tak aktivovat,

+ musi to byt funkcni jen pro zakazniky UPC, tedy pres nejaky klientsky kod, rozhodne ne pro vsechny,

pak tomu davam sanci, jinak ne.

tenhle vtip jsem si pojistil ustrihl jsem kontakty na wifi v modemu takze zapnout muzou co chcou maji smulu jejich wifi nepouzivam jen kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Je to dáno spíše tím, že v jiných zemí se to spouští a bude se to postupně spouštět všude. Náklady asi relativně malé a PR velké.

Přesně tak, nic jinýho v tom nebude a obavy jsou úplně zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já si myslím že je to jen takové plácnutí,které nikdy nedojde k realizaci.

Kdyby s tím třeba přišli před 5 lety,tak bych tomu nějakou šanci dával,ale v dnešní době kdy má každý neomezený tarif s GB dat je to podle mě nesmysl,ale nic proti tomu.Já osobně určitě pokud by to skutečně UPC spustilo se nepřidám a určitě svůj modem nedovolím,a upřímě muj signál z modemu z 5 patra paneláku,ani nedobě do přízemí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy FW pro modem + musi to byt ve vychozi poloze zapnuto, protoze sam si tuto funkci sotva nekdo bude jen tak aktivovat,

+ musi to byt funkcni jen pro zakazniky UPC, tedy pres nejaky klientsky kod, rozhodne ne pro vsechny,

pak tomu davam sanci, jinak ne.

tenhle vtip jsem si pojistil ustrihl jsem kontakty na wifi v modemu takze zapnout muzou co chcou maji smulu jejich wifi nepouzivam jen kabel

No jestli ten modem máte koupený, proč ne. Ale až takováto paranoia? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Přechod na 5 GHz. S úspěchem jsem to provedl a místo nějakých dřívějších 15 sítí v 2,4 GHz je tam jenom jedna (moje) v 5 GHz. Teda zatím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně k původnímu tématu, UPC modem má jen jedno rádio, tj. to bude fungovat jako další ESSID na stejné frekvenci. Navíc zapnutí této funkce či vůbec zapnutí wifi bude dobrovolné, takže to to zplnění 2,4 G pásma nijak nezvýší.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...