Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Já osobně neomezený tarif nemám a nemám ani telefon který podporuje Data,ale starou herku,která se mi vejde do malé kapsy a a níž mi vydrží baterie celý týden.

Jirko pro vaší informaci,dle informací Operátorů v 26.4.2014 už má v ČR neomezený tarif včetně Dat přes 3 miliony zákazníků a Hlavně má neomezený tarif cca.90% všech zákazníků kteří využívají tzv.chytrý telefon.

Nevím v jakým světě žijete vy,ale já ve světě kde si nejdřív zjistím informace než něco plácnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Neomezenej datovej tarif má minimum lidí. A že mají 3 milióny userů neomezený volání a SMS je v tomto případě houby platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Je pravdou že data jsou u neomezených tarifů na urovních 1,5-2GB a nejsou tedy neomezený.

Ale podle mě je to pro mé známe z jejich reakci dostacujcí,na nějaký FCB a Youtube a rozhodně neplanujou koukat na svém Mobilu na TV.

I když rozumím tomu že je mezi lidmi i pár bláznů,kteří bez TV nemůžou žít,a než aby si šli zasportovat,tak raději koukaj na TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Na tom byste na TV koukat nemohl, ani kdybyste chtěl.. Pokud budu brát, že bude u nějaké průměrné kvality datový tok dejmě tomu 1 Mbps, tak za hodinu byste vyčerpal nějakých cca 450 MB což je brutální. Já mám FUP 30 GB a v kombinaci s používáním Google Music je i tento limit na hraně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Podle O2 by dvouhodinový film Rivalové měl spotřebovat kolem 460 MB dat při připojení přes 3G sítě a více než 900 MB na rychlejším LTE. Televizní noviny by odhadem měly z FUP uživatele ukrojit 188 nebo 375 MB podle připojení.

 

Taky je sranda jak O2 plánuje, že tuto službu bude možný využívat i v konkurenčních sítích. Oni jsou všichni u TM, VF, UPC apod. na hlavu a nechají si nasadit kukačku do vlastního hnízda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Ta služba by měla u O2 význam jen, kdyby se v jejich mobilní síti nezapočítávala do FUPu, nebo měla, alespoň nějaký vlastní rozumný limit. Například koupíte si TV, tak dostanete 20 GB měsíčně jen na její sledování..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

funguje už úplně všude, kromě At, De, Cz, a Sk... v Holandsku se jmenuje WiFiSpots, u Virgin Media v UK funguje taky, ale tam spíš tak, že jsou speciální Wi-Fi spoty v různých obchodech a v Londýně v metru třeba...

 

Myslím, že ji spustí co nevidět i u nás. Další zajímavá služba, která už je skoro všude je MyPrime, což je předplatné na VOD. A UPC by bylo mimo, kdyby ji nezavedlo i u nás - jinak se jim investice do VOD nikdy nevrátí, zrovna v ČR ne.

 

http://www.upc.pl/telewizja/my-prime/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...