Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Tak to asi budu rebel.... při nevyužití internetu vypínám modem .... ani nemám wifi modem.... to bude funnkční na principu horizontu? ( pro zákazníky UPC? )

Myšlenka to je zajímavá, ale to bude pouze na sídlišti :D .... nebo jestli dojde k nějakému propojení rádoby kaváren kdy místo klasického pokecání si lidi sedící na proti sobě chatují přes facebook a podobný blbiny ....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník upcuser2006

Zaregistrováno 12. 2. 2015, kdy nám UPC poslalo informační e-mail. Do 30 dnů po jeho obdržení šlo kliknutím na odkaz a vyplněním formuláře zapnutí wi-free odmítnout, což bylo z naší strany provedeno a doufám, že to opravdu neaktivují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mají dobře zmáknutý :)

Síť UPC Wi-Free má přiděleno vlastní přenosové pásmo, downlink 10 Mbit/s a uplink 2 Mbit/s. Toto pásmo je mimo sjednanou přenosovou rychlost klienta, a proto by připojení dalších uživatelů nemělo omezovat rychlost uživatele, který má modem doma.

aspoň teda na technicoloru, cisco je v tomhle na prd

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No hlavně je vidět, že o tématu hovořili dva odborníci... Jak na straně UPC tiskový mluvčí, tak autor článku na straně druhé... (přenosové pásmo, router, a pod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Jsem rád, že jsem pro nás ještě kdysi vyřval funkční Cisco bez WiFi. Nevěřím tomu, že to má UPC zabezpečené až tak, aby nebyl možný odposlech dat z druhé sítě, navíc budou mít uživatelé radost až začnou chodit obsílky z PČR na jejich adresu a budou vysvětlovat, že to nebylo z jejich sítě, protože IP to bude mít určitě stejnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

NO jsem zvědav jak toto budou mít ochráněné. Až na mě zaklepe BIS že z mé IP se páchá trestný čin který ale provádí někdo kdo si sedí v autě před domem.

A jestli tam bude pásmo 10/2 tak proč by si lidi platitl za Internet 5/1 za 4 stovky když muže jít na wifi souseda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...