Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
To by mě zajímalo jak to vlastně mají vymyšlené umělci. Normálně jsem připojený, nic nepadá, to znamená, že jsem se připojil v první pětici uživatelů na jeden routr, po nějaké době, např ráno v 7:00 to začne co minutu odpojovat a co 3s připojovat zpátky. Kde je ta logika, pokud jsem byl na routru připojený mezi prvníma, tak to nemá pustit další uživatele a odpojovat to případně je, ne mě. UPC mi už leze pěkně na nervy a to ne jen z tohoto důvodu, něco slíbí a výsledek k ničemu, včetně jejich podpory a servisu, když na něco nemám, tak ať to nedělám, zlatá Poda a jiní, kteří nemachrují a makají na spokojenosti a o ceně ani nemluvím.

Co to je za pindy? Poda něco takovýho nabízí? Ta je ráda, že v celým městě připojí tak dvě ulici na optiku a zbytek mele přes WiFi rychlostí horší, než má 3G na mobilu. A že tě to z Wi-Free odpojuje je v pořádku, když tam není aktivita, tak tam nemá smysl držet brzdy, zatímco se bude chtít třeba připojit někdo jinej. Je to navíc doplňková služba zadarmo, takže si není na co stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapci píšete hlouposti,musíte mýt modem s wifi.Na přístroji opsat čísla do přihlášení telefonu.Samozřejmě musí být modem aktivní od UPC

 

 

Pepa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být problém v zarušení, ale to tě asi nenapadlo :)

nejsem debil, vim jak vypadá zarušení a to teda tento případ není, nedelej chytrho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

nejsem debil, vim jak vypadá zarušení a to teda tento případ není

 

Jé to je inteligentní reakce a opakovaně, to musí být "D"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...