Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Spíš ty, ne? Jak jinak si vysvětlit, že tady co týden furt vytahuješ Wi-Free a nějaký svoje problémy s připojením? Normální člověk se na vlastní wifinu připojí přímo a neřeší Wi-Free :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

YABAKA: Normální člověk si chce všechno nastavit doma, aby se vyhnul případným problémům s nastavením. Zkus si nastavit na windows 7 připojení na wifree bez návodu. To prostě nedáš ;) a návod je naprosto nečekaně na internetu :-) samozřejmě nemám problém doma používat svou wifi, ale chtěl jsem si doma nastavit wi-free a to prostě nejde.

 

A mě wi-free doma funguje, jen naprosto nepochopitelně nejde doma nastavit. Už chápeš v čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA: Normální člověk si chce všechno nastavit doma, aby se vyhnul případným problémům s nastavením. Zkus si nastavit na windows 7 připojení na wifree bez návodu. To prostě nedáš ;) a návod je naprosto nečekaně na internetu :-) samozřejmě nemám problém doma používat svou wifi, ale chtěl jsem si doma nastavit wi-free a to prostě nejde.

 

A mě wi-free doma funguje, jen naprosto nepochopitelně nejde doma nastavit. Už chápeš v čem je problém?

To tam v tom paneláku nikdo jinej s Wi-Free není, aby ses připojil na něho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

tak za prvé nebydlím v paneláku a za druhé když sítě mají stejný název, tak se snaží připojit na tu s nejsilnějším signálem ;) a takhle to funguje ve všech systémech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšete tady, že na WiFree má nárok každý. Ale to zřejmě není pravda.

Když jsem se na to ptal na INFo, jako co mám v mém případě vyplnit do kolonek ve formuláři (nekomentujte, je to hromadná smlouva) tak jsem dostal odpověď že je to POUZE pro klienty kteří mají nový WiFi router a tuto službu sami poskytují. V mém případě, starý modrý modem nárok nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro koho je UPC Wi-Free určená?

Služba UPC Wi-Free je zdarma dostupná všem zákazníkům služby UPC Internet. Pro její využití se stačí do Wi-Free registrovat v Moje UPC.

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... ik/wifree/

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Infolinka tvrdí něco jiného. Oni prý ty staré modemy už neuvažují. Dokonce se kamsi koukala do databáze a že mám smůlu že to tam pro mne není nastavené.

A ředitel to dnes také nevyvrátil, jen napsal že si přece každý může o výměnu modemu zažádat.

 

A když jste tak chytrej, tak mi určitě poradíte co mám napsat do políčka "Příjmení". Když tam zadám podle nápovědy tak dostanu chybu "Uživatel nenalezen".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Wi-Free službu dostupnou mám a modem od UPC je Ubee bez routeru a WiFi, takže to možný je. A do kolonky Příjmení bych asi napsal údaj, jakej je na smlouvě. Nebo kontaktoval zákaznickou linku a nenechal se odbýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkoušel. Velkýma, malýma, s mezerama i bez mezer, jen první řádek i oba řádky, s čárkou na konci prvního řádku i bez ní. Už mne nic dalšího nenapadlo.

Jedině jsem nezkoušel ubírat písmeno po písmenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...