Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Na začátku psali, že služba bude dostupná pro zákazníky s modemy bez wifi pouze u odkoupených. Ale pak to změnili na všechny. Reklamovat není možná správný výraz, ale odpověď přijde e-mailem poměrně rychle i na základě dotazu přes formulář.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Podobný koncept se objevil už dost dávno:

http://en.wikipedia.org/wiki/FON

2 . odstavec článku z odkazu to vystihuje zcela přesně, zkrátka všichni, kdo si tuto funkci na svém routeru povolí se budou moci vzájemně připojovat na své wifi, takže s notnou dávkou štěstí budeš mít možnost použít internet i na cestách.

 

Pokud ti to nepřijde jako zajímavá možnost, tak to prostě nezapneš, není důvod se jakkoliv vzrušovat či rozčilovat.

 

Realita je trochu jina... vnuti ti UPC modem (napr. Technicolor) s jejich FW a Wifree-nou, kterou nemuzes disablovat.

Ja osobne jsem se chtel tohoto modemu vzdat ve 14denni zakonne lhute, pac mi to nepokryte dostatecne 149m2 byt bo to ma jen 3dBi interni ant a podle helpdesku, zadny router od nich s externi ant. neni. Podal jsem odvolani a mel od nich nekolik telefonatu, ze uz stare sundane modemy nenasazuji (proc asi? protoze roztahujou Wifreee-nu). Nakonec mam jen slabsi signal na mobilu, tak jsem ten novej router akceptoval.

 

Avsak na Wi-Free jsem nepristoupil, tak by me zajimalo proc to vysila a garantuji, ze se k me siti vazne nikdo nepripoji???

Ve webinterfacu zatim monitoruju pocet pripojenych useru W-F = 0. Tak su zvedavej jak dlouho jim to vydrzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Modemorouter od UPC můžeš přehodit do bridge a dát router svůj, takže pak si pokryješ byt jak potřebuješ a navíc tě Wi-Free nebude tak hrozně iritovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

taky se mi objevil problém s připojením (ověřením) do wifree. zaboha to nešlo , všechno dobře napsané i certifikát podle návodu.

Pak jsem zkusil restart (což často nedělám) a HLE :) už to funguje !!

Snad to někomu pomůže ..

ZDAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, nasel by se dobrodinec, idealne takovy ktery wi-free neplanuje prilis vyuzivat, ktery by zacinajici rodince pomohl se obcasne a docasne pripojit na wi-free souseda v panelaku?Prosim o pristupove udaje vytvorene pro takove prihlaseni se.. .. mailem na vojta.hrochatlas.cz Vsem ostatnim se omlouvam za ujmu, pokud jsem je touto prosbou jakkoli pobouril. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Hrochu hrochu, to nemáš 239 Kč měsíčně na objednání Fiber10+ ? Nechce se mi věřit. Jestli má soused WiFree, rozvody už po celém baráku s největší pravděpodobností jsou. Už v případě kdy máš řádně evidovanej nejnižší tarif, vzniká ti i legální nárok na WiFree.

Login ti nikdo rozumnej neposkytne protože, jak už bylo napsáno - pokud uděláš na internetu průser bude se vždy zodpovídat ten jemuž účet patří.

 

Sent from my phone by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...