Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Mám Android 4.1.2 na telefonu Samsung Galaxy SIII mini, zkoušel jsem to s certifikátem i bez něj, a přihlašovací jméno i heslo na Wi-free zadávám a stále se mi to nechce připojit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník fukfa

Několik týdnů jsem používal tuto službu a nějak se to pak celé zaseklo.Připojím se..na androidu svítí připojeno, ale stránku to donekonečna načítá.Švagr říkal že měl to samé...musel se připojit na wifi free u někoho jiného..v jiném baráku a pak to prý zas začalo šlapat.No nevím,připadá mi to dost na hlavu,že by se mi to samo zablokovalo pokud se budu připojovat stále od stejného souseda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten na to nemá vliv a zvlášť, když už se připojoval předtím a připojí se i jinde. Nekonečný načítání může být způsobený tím, že na Wi-Free je už v provozu 5 zařízení a to 6 a další se nepřipojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Několik týdnů jsem používal tuto službu a nějak se to pak celé zaseklo.Připojím se..na androidu svítí připojeno, ale stránku to donekonečna načítá.Švagr říkal že měl to samé...musel se připojit na wifi free u někoho jiného..v jiném baráku a pak to prý zas začalo šlapat.No nevím,připadá mi to dost na hlavu,že by se mi to samo zablokovalo pokud se budu připojovat stále od stejného souseda.

 

Mám stejný problém - na vlastní wifinu se nepřipojím a když se připojím na cizí, tak pak je to ok :-) a soused má stejný problém.

 

Už jen čekám na YABAKU, až zas napíše, že je to blbost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...