Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Do mojeupc mam prihlasovaci jmeno muj mail a heslo potom na wififree si zadam jine heslo, pak na androidu vyhledam sit a chce to identitu tam zadam ten email? A heslo do free? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jo, tak to uděláš. Akorát na tvým modemu (jestli máš ten s WiFi a Wi-free) to fungovat nebude, na všech ostatních ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diki

Funguje stále to, že když mám povolené wi-free tak je internet rychlejší o 10/2Mbits? nebo to funguje že jede normální rychlost a rychlost wi-free se pak zapne když se někdo připojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To by mě zajímalo jak to vlastně mají vymyšlené umělci. Normálně jsem připojený, nic nepadá, to znamená, že jsem se připojil v první pětici uživatelů na jeden routr, po nějaké době, např ráno v 7:00 to začne co minutu odpojovat a co 3s připojovat zpátky. Kde je ta logika, pokud jsem byl na routru připojený mezi prvníma, tak to nemá pustit další uživatele a odpojovat to případně je, ne mě. UPC mi už leze pěkně na nervy a to ne jen z tohoto důvodu, něco slíbí a výsledek k ničemu, včetně jejich podpory a servisu, když na něco nemám, tak ať to nedělám, zlatá Poda a jiní, kteří nemachrují a makají na spokojenosti a o ceně ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...