Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník cv3nda

Moc jsem neporozumel tomu certifikatu, uz jsem se k we-free zkusil pripojit a vyadalo to ze to jede, ale kdyz jsem se koukal na stranky upc do návodu tak tam byly ruzne detaily a v tech např. ze si musim nastavit PIN kod nebo heslo na zamykaci obrazovku, a pri nainstalovani certifikatu mi to v notifikačni liste pise ze sit muze byt monitorovana treti stranou. K cemu ten certifikat tedy presne slouzi ? Zatim jsem z toho vyrozumel to ze to je pro ochranu mého pripojeneho zarizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas nemate nekde navod na pripojeni wi-free pro notebook s OS win XP?

Dekuji za pomoc. :thumleft:

4. 8. 2015 10:38

Jak mam instalovat Wi free ve Win XP? Na vašich stránkách jsem návod pro Win XP nenašel.

4. 8. 2015 17:24

Dobrý den, pokud se nedaří, obraťte se prosím na naší technickou podporu na 241 005 100 - volba 2. Jirka, UPC Facebook tým

 

Možná by fungoval ten automatický instalátor.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Moc jsem neporozumel tomu certifikatu, uz jsem se k we-free zkusil pripojit a vyadalo to ze to jede, ale kdyz jsem se koukal na stranky upc do návodu tak tam byly ruzne detaily a v tech např. ze si musim nastavit PIN kod nebo heslo na zamykaci obrazovku, a pri nainstalovani certifikatu mi to v notifikačni liste pise ze sit muze byt monitorovana treti stranou. K cemu ten certifikat tedy presne slouzi ? Zatim jsem z toho vyrozumel to ze to je pro ochranu mého pripojeneho zarizeni

 

 

Pro ověření, že se připojuješ ke správnému wi-free routeru. Když nemáš ten certifikát nainstalován, tak se můžeš napojit na podvrhnutý router.

Myšleno tak, že ti může buď zjistit tvoje jméno a heslo a nebo v horším případě ti může sledovat tvou komunikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stephano
...doma je vždy upřednostněna domácí síť,chce se to jít projít někam ven z dosahu domací wifi sítě

Bohužel ani venku se to nepřipojí pořad se to připojuje overuje nacita ip adresu a nic. heslo sem menil naposledy včera, zkoušel sem i vypnout doma svoji sit. nevim proc to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stephano
To heslo když se změní nefunguje pro přihlášení hned takže jestli změníš heslo pokaždý když se nepodaří připojit s tím starým je možný že se nepřipojíš vůbec.

heslo sem menil včera ale nešlo to ani z tim prvnim ktery sem si zvolil. chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolejte reklamační, já to teď řeším přes ně. 2 měsíce s technikama, heslo jim funguje, ale mě ne a stále to nechce dát ip adresu. Android 4.4,5.0, Windows 8.1,10.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Měl jsem WF úspěšně nastavený na několika různých zařízeních (Windows, Linux, Android) a všechny systémy se připojovaly asi týden.

Od včerejška se odnikud nejde připojit tak jsem vytvořil připojení znova ale nejde to ani s certifikátem ani bez :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...