Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník refresh

Vše jsem ve vláknu pročetl, bohužel 95% textu jsou nesmysly a nemají s problémem připojení do Wi-Free nic společného.

 

Mám Win XP, přihlášení do Wi-Free sice proběhne, bohužel stále jen probíhá pokus o ověření..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mně to přestalo fungovat na Win 7 a ať dělám, co dělám, tak ani ťuk. Tak jsem síť odebral a už to neřeším. Na androidu to jede bez problémů.

Tak mi to nedalo, síť jsem zase nainstaloval, v zabezpečení jsem změnil „Ověření uživatele nebo počítače“ na "Ověření uživatele" a ejhle - připojím se bez problémů. :salut:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník lada-vir

Jak uz bylo napsano bez celtifikatu to jde, ten jen overuje ze je to opravdu sit UPC WifiFREE a ne nekdo kdo tak pojmedoval svoje SSID site a ty se tam snazis pripojit a potazmo mu tak prozradit jmeno a heslo kterym se tam hlasis kdyz to bude nejaky vykuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to bych netvrdil, mám taktéž tarif 5 Mb/s (sice mám k tomu ještě Digi Mini televizi, ale to s tím asi nesouvisí) a Wi-free mi normálně funguje, navíc nemám Wi-fi modem, viz níže. Takže bych asi zavolal na infolinku a zeptal se, proč to nemáš aktivované.

 

wifree.png

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Někdy před půlrokem jsem četl, možná to bylo i tady, že Wi-Free bude k mání pouze u tarifů 10M a vyšších. Jinak reklamovat není co, protože za tuto službu nikdo nic neplatí. Spíš zavolat na klientský centrum s dotazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...