Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Že by to dělali skrz Wi-Free, tomu moc nevěřím. Spíš začnou dřív nebo později vnucovat ten net, což se samozřejmě dělá líp s WiFi modemo-routerem, než jenom s čistým modemem. Ale jasně, může to být i jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
rozšiřovat pokrytí se snaží každý operátor a UPC díky tomu, že vymění všem modemy a bude z nich vysílat Wi-Free má nakročeno k velmi zajímavému procentu.

 

Přesně, a navíc jim to rozšíření wi-free zákaznící díky poplatku za pronájem modemů víc než zaplatí.

Být tou paní s pouhým telefonem, rozhodně bych na výměnu modemu jen tak pro plezír UPC nepřistupoval. Oni sice řeknou, že to je za stejnou cenu, ale zítra se jinak vyspí a už to bude dražší. UPC si nikdy s dodržováním smluv natož svých vlastních slibů nelámalo hlavu, bohužel v tomto státě jim to prochází.

Jako pani nebude mít lepší kvalitu telefonování s wifi modmem než se starým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Ještě mi napadá jedna věc, proč UPC se tak snaží vyměňovat modemy ED2 za ED3. Co když je zatím plánované navyšování rychlostí těch nejnižších tarifů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Zatím stále jsou nabízeny i tarify 10MB/s. Tyto tarify zřejmě budou muset být navyšovány/sjednocovány na vyšší rychlosti. Na UPC budou čím dál více vyvíjeny tlaky z EU, od vlády, aby takto nízké rychlosti neměly v nabídce.

 

Ale nechme se překvapit, co za tou hromadnou výměnou modemů stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

To by byla zase pekna pakarna, kdyby na neco takoveho doslo. U O2 neni problem v mnohych lokalitach mit rychlost i 3 MB/s a tam je to v danem miste technicke maximum. Tam je problem, ktery by se kdyztak mel resit.

Ne v tom, ze Upc poskytuje nejnizsi tarif 10 MB/s, kdyz skoro vsude (kdyztak mne oprsvte) poskytujou i mnohem vyssi tarify. Proc bych nemohl mit "pomaly" tarif, kdyz mi to staci a vyhovuje a nechci platit vic? Bude mi zase Eu prikazovat, co je pro mne dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Slamb: Nějak nechápu tvůj příspěvek. Můžeš to prosím vysvětlit, jak jsi na to přišel? V tom ceníku jsem žádné údaje o 12,5MB/s ani 1,25MB/s nenašel.

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...