Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník jobro

Měl bys to řešit s technickým oddělením UPC, a ne zde na fóru. Technickou podporu máš zdarma. Oni jsou dosti vstřícní a jistě ti to dají do pořádku. Díváš se opravdu na svoji síť? Věřím, že ano. WiFi a Wi-Free vysílají na stejném kanále.

P.S.

Mě taky z Technicolorem zlobilo Wi-Free. Dokonce i když jsem měl (pro závadu na modemu) nefunkční svoji domovskou WiFi, tak Wi-Free jelo dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deaktivovat Wi-Free prostřednictvím MojeUPC si mohou jen ti uživatelé, kteří mají modem zakoupený.

 

To není pravda, mám 3 smlouvy, u všech jsou modemy pronajaté, a deaktivovat v my.upc.cz jde (asi, já jsem ho teď pokusil deaktivovat poprvé tak že nevím jetli budou mě ještě kontaktovat nebo rovnou mně vypnou)

 

 

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak teď, ale deaktivace Wi-Free v Moje UPC znamenala, že mně zrušili možnost využívání této služby, nikoliv "vysílání" z mého modemu. To umožňovali pouze u modemů zakoupených a bylo nutné kontaktovat UPC. Ale možná již změnili názor a lze to i u modemů pronajatých.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Je fajn mat po ruke sietovy kabel a neriesit wi-free ci ju mam pri deaktivacii zapnutu,ale nemyslim si,v inSSIDeri vidim len moju wifi siet a TV bez wi-free.

 

Snimkaobrazovky121w1ki.png

 

Snimkaobrazovky124hy27.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

 

To není pravda, mám 3 smlouvy, u všech jsou modemy pronajaté, a deaktivovat v my.upc.cz jde (asi...)

 

 

Než napíšeš něco co "není pravda", přečti si dokument "PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ SLUŽBY UPC WI-FREE bod 4. a 13.

 

Je možné, že od podzimu změnili podmínky. Oni to dělají často. Nebo tam mají bordel. Ale tak to je ve zmíněném dokumentu a mě to tak funguje (modem jsem koupil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...