Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Služba není zdarma, protože se platí za hovory. Spíš ale byla tak málo využívaná, že se to pro pár lidí prostě nevyplatí držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To placení za hovory je při paušálech diskutabilní, leč důvod je prý tento: UPC Česká republika, Do budoucna nebudeme schopni garantovat technickou kvalitu hovorů a z toho důvodu jsme se rozhodli podporu aplikace ukončit. Jedná se pouze o aplikaci UPC Telefon, jiných aplikací se tento stav netýká a do budoucna týkat nebude. David - UPC Facebook tým. Ale to je spíš do jiného vlákna.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Roger

Chci se zeptat znalých lidí zde,je možné, aby mi na androidovém tabletu při připojení k Wi-free přes přihlašovací údaje dvou různých zákazníků ukazovala stránka mojeip.cz pokaždé stejnou IP adresu? Myslel jsem, že zobrazená IP adresa právě závisí na tom, přes jaký UPC účet se člověk k Wi-free připojuje. Jak jinak potom Upc pozná, který zákazník (nebo přesněji řečeno který klientský účet) se k tomu Wi-free v daný okamžik připojuje, např. kdyby je požádala o sdělení jména zákazníka policie nebo jiný orgán?

Je možné, že při připojení k Wi-free přes jeden konkrétní router by všechna připojená zařízení vykazovala stejnou IP adresu? Myslím, že jsem se s oběma účty připojoval přes tentýž router, ale nemyslel jsem, že by to mohlo hrát nějakou roli.

 

Jinak zadával jsem při tom pokusu postupně login i heslo obou těch účtů, ale nemůžu si být 100% jistý, jestli se tom při tom přihlašování na 2. účet zase nějak nepřesmyklo na ten 1. účet. Ale proč by to ten tablet dělal a to by asi hodil nějakou hlášku, ne? Každopádně jsem se v obou případech funkčně připojil k internetu. Nevím ale, jak v Androidu v konkrétní okamžik zjistit, přes jaký konkrétní účet jsem připojen k Wi-free, nezjistil jsem to, nevíte náhodou někdo?

Vycházím přitom teda celou dobu z toho, že z jednoho zařízení se lze připojit k Wi-free s různými uživatelskými účty. Kdyby to tak nebylo, tak by snad něco hlásil, ne?

 

Nezkoušel jste někdo tuto věc, nemáte o tom někdo víc poznatků? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

No mozna na to nemam dostatecne znalosti. Co to prakticky znamena, ze zakaznik pres Wi-free nedostane verejnou IP adresu?

Pres bezne kabelove pripojeni UPC ji dostane?

Ale znamena to teda, ze kdyz se mi pri pripojeni k Wi-free pres ruzne ucty zobrazila stejna IP, ze jsem to pozoroval dobre a ze to je standardni chovani?

A znamena to, ze UPC tim padem nema evidenci, ktery konkretni uzivatelsky ucet se v dany okamzik k danemu Wi-free routeru pripojil, kterou by v pripade zadosti mohla poskytnout dalsim subjektum?

Jeden uziv. ucet Wi-free lze, pokud vim, pouzit snad max. na 5 zarizenich , ale pocet uzivatelskych uctu, pres ktere je mozno se na jednom mobilnim zarizeni pripojit, asi nebude nijak omezen, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Sdílení jedný IP adresy víc usery je naprosto běžná věc, třeba u mobilních telefonů přes datový spojení to snad platí takřka vždy. UPC má pochopitelně log tvýho provozu, tj. kde se tvoje zařízení (přihlášený určitým jménem a heslem) na webu pohybovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...