Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Až se ti UPC Wi-Free s tou mrdkou 850 povede, tak dej vědět. Taky jednu vlastním a nechodí spolehlivě jako repeater ani s originál FW a routerem od stejnýho výrobce, natož se tam pokoušet dát alternativu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se ti UPC Wi-Free s tou mrdkou 850 povede, tak dej vědět. Taky jednu vlastním a nechodí spolehlivě jako repeater ani s originál FW a routerem od stejnýho výrobce, natož se tam pokoušet dát alternativu :D

 

WiFree už samo o sobě není stabilní, je pochopitelné že při použití repeateru bude nestabilita na n-tou. Lepši je používat dva AP, jeden ve režimu client, a druhý jako klasický AP. Mám to zkoušeno a je docela stabilní jako na mobilu. Je třeba ten AP přepnout na 20MHz a použít frekvenci s odstupem aspoň 4 kanály od toho WiFree aby mezi sebou nerušily.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S: zkoušeli jste už někdo připojit NTB s Win10 na wifree?

 

Jo, po zadani loginu a hesla by te to melo normalne pripojit (me to nejdriv blbo a porad dokola se to jenom ptalo na login, ale po smazani ulozenejch siti to uz slo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Koukám přes Wifi analyser na wifiny v domě a měřím si sílu signálu. V Moje UPC se dívám, že mám Wi-Free (záměrně) neaktivní, ale zvláštní je, že podle měřáku mi jede. Když se přiblížím k modemu, signál rapidně vzroste. Když vypnu modem, jedna Wi-Free síť zmizne. Po zapnutí modemu se zase objeví. Ještě ke všemu je síla signálu té volné wifiny větší než síla mé neveřejné wifiny. Modem mám Technicolor.

Tak je toto normální!? Je nějaká šance, jak to vypnout?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...