Jump to content

hpfunny

User
 • Posts

  710
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hpfunny

 1. Babička si stěžuje na špatnou kvalitu stanice TV Barrandov v TV Start (DVB-T). Zvuk je mizerný a obraz každou chvíli na poměrně dlouhou dobu nahrazuje nápis "video unavailable". Ostatní programy jsou v pořádku a v terestriálním DVB-T2 výpadky obrazu nejsou a zvuk je o něco lepší. Tak nevím, zda je něco špatně u nás nebo někde jinde ????
 2. Myslím, že zejména ABC TV nikomu nechybí, ale jen pro zajímavost: Jak dlouho trvá "co nejdřív" ❓
 3. V programové nabídce TV START (BASIC) k Internetu v DVB-T platné od 1.1.2024 jsou uvedeny i programy ABC TV a A11, které v Brně nenaladím. Jedná se o chybu nebo zde nejsou k dispozici?
 4. V základní TV nabídce Start v DVB-T jsou programy Prima a Nova v HD?
 5. Díky. Nenapadlo mě, že musím vyplnit i políčka bez tarifu.🙄
 6. Buď něco dělám blbě nebo to nefunguje. Chtěl jsem upravit v profilu tarify, kliknu na "uložit" a nic.....
 7. No já musel naposledy před 2 roky dálkově restartovat modem z nemocnice manželce, která měla problém s pevnou linkou telefonu. Teď tam ovšem píšou, že při vlastním zařízení se nejedná o technickou chybu. Minulý týden to ještě bylo bez problémů.
 8. Dobrý den, v posledním vyúčtování jsem zjistil, že cena za volání do Německa (zóna 0) z pevné linky (tarif exUPC "volám pevná") je najednou místo původních 1.60 Kč za minutu (bez DPH) nově 4.67 Kč (region 1) a nikde jsem nezaznamenal žádné upozornění na tuto změnu a v ceníku Vodafone nevidím ceny hovorů do zahraničí z pevné na pevnou linku. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost?
 9. No však jsem psal, že tam je.
 10. Nova Lady nahradila v základní nabídce Start stanici Óčko Expres, která byla naopak vyřazena. Z „Óčko rodiny“ jsou tak prostřednictvím vlastních DVB-T multiplexů Vodafone k dispozici kromě „červeného Óčka“ také Óčko Star. Óčko Black naopak v nabídce Star není.
 11. @Lukáš Polák Óčko Black v TV Start je. 🙂
 12. V muxu 7 je jedna "rezerva", tuším, že po Sport 5.
 13. Ano. Už vidím co si platím, ale dálkový restart (ani detaily) modemu stále nefungují - stejná hláška o chybě.
 14. Pokud je to míněno vážně, tak je to tedy "parádní vylepšení".😠
 15. Už dva dny se pokouším o dálkový restart a po odkliknutí se objeví hláška "Omlouváme se, ale došlo k chybě.😵
 16. https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/vypadek-internetu-v-brne-pry-kratkodoby-problem-lide-vsak-nesouhlasi-20210715.html
 17. athlon1096: Mux 24 nefungoval (v Brně Žabinách) minimálně celé dopoledne. Bohužel jsem po zmizení webu UPC nenašel na Vodafone "výpadky služeb" (zadání adresy), tak jsem to nechal plavat. A teď už je vše v pořádku.
 18. Ano, stačí restart modemu a bonusové zvýšení rychlosti je v čudu. Tedy pokud to ještě vůbec někomu funguje.
×
×
 • Create New...