Přejít na obsah

TV Start a chybějící programy


Návštěvník zzuzu22

Doporučené příspěvky

Návštěvník zzuzu22

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat na základní nabídku (TV Start) k netu. Koukala jsem na https://www.upc.cz/televize/o-upc-televizi/prehled-programu/ a tak jsem ladila a ladila a několik stanic, které mají být v nabídce start, chybí. Jde o Barrandov Krimi HD, Seznam TV HD, Mňam TV HD, Óčko HD, Óčko Star HD, JOJ Family, CS Mystery, Power TV HD, Kino Barrandov, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Krimi, Prima Comedy Central, Prima Max, Prima Zoom.

Je to ok?

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

TV Start v DVB-T - tam jsou jen 3 čt programy v HD (1,2,sport), celkem mám 41. Na stránkách UPC píšou, že plánují všechny čt programy dát do HD (výhledově).

TV Start v DVB-C - všechny čt v HD. 35 + cizí (já mám ORF1, 2).

 

 

Když jsem to před 2 lety řešil, tak jsem dostal z podpory tuto dobrou radu. Ladil jsem Finsko, mám Panasonic.

Televizor by měl naladit všechny kanály vysílané na síti, pokud má DVB-C tuner.

Možnosti ladění:

    Ladění se provádí v menu televizoru, pomocí automatického ladění. U některých výrobců je třeba mít nastavenou jinou zemi ladění než Česká republika (u Panasonicu Finsko, u jiných značek například Švédsko nebo Německo). Poté teprve dokáže televizor naladit frekvence, na kterých vysíláme.
    Ladění se provádí v menu televizoru pomocí manuálního / ručního ladění. Je třeba nastavit hodnoty frekvencí (v ručním nebo rychlém vyhledávání stejně jako u našich set-top boxů). Většinou používáme startovací frekvenci UPC 658 MHz (658 000 kHz), symbolová rychlost 6900 kSym/s a 64QAm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Z DVB-C programy rychle mizí, přotože se překlápějí do HD a tím jsou vyřazeny z nabídky start.

Za ty 2 roky vyřadili:

War, CS mystery, mňam, seznam, Power, prima krimi, Rebel 2: Slušnej kanál, STV1, STV2, upc INFO KANÁL.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Athlon napsal:
Z DVB-C programy rychle mizí, přotože se překlápějí do HD a tím jsou vyřazeny z nabídky start.

Za ty 2 roky vyřadili:

War, CS mystery, mňam, seznam, Power, prima krimi, Rebel 2: Slušnej kanál, STV1, STV2, upc INFO KANÁL.

 

Že by vyřazovaly (zakódovali) programy, které byly spuštěny v HD ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zzuzu22

tak jsem to přehodila na jinou zemi a opět dala hledat. Výsledek je stejný. Mám tv TOSHIBA 32W2333DG.

Takto mám kanály. Snad jsem na nikoho nezapomněla

 image.png.17f8440f165a99bd0f7f912d0205c8b4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...