Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

.... Proč jsme třeba nemohli nasadit ten Samsung (Horizon), co mají jinde? Tam už podle mě všechno funguje, ale taky to bylo ze začátku fiasko....

 

Bohužel ten STB pracuje na zastaralé Nagře, neefektivním systemem komunikace VOD server -> STB, který je ve výsledku podstatně dražší než tento nový.

Myslím si, že pokud by se nepodařilo upravit FW pro Kaon boxy, tak náš trh je tak malý, že by se VOD nepodařilo vůbec nasadit, nebo jen v těch největších městech.

Takto je služba Horizon k dispozici na cele síti s DVBC

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu přátelé, tak to je jackass - mám "cihličku" doma dva dny, ale že nějaký de.bil udělá stb., který nebude umět řadit programy, tak to mi hlava nebere. Chtěl jsem najít nějaké vhodné přirovnání (s další takovou ko.kotinou), ale fakt mě nic nenapadá - tomu už se nedá ani smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, když se na začátku vyvíjel stb od nějaké firmy - Pace (která si podle mě nedovolí vypustit do světa takový FW, tak musel být pro UPC upraven),hned na začátku se mělo připravit, co to všechno bude umět a né až když se to vypustí do světa a představí jako polo-funkční zařízení. Když už bych se měl zmínit ohledně firmwaru pro modemy, tak tam to taky dělá nějaký "blbec"

 

Stačilo by kdyby řekl ředitel naší pobočky, že počkáme a že chce aby tam bylo to a to. A mezitím to jsou všechno kroky dozadu EPG server, tato "cihla". Proč jsme třeba nemohli nasadit ten Samsung (Horizon), co mají jinde? Tam už podle mě všechno funguje, ale taky to bylo ze začátku fiasko.

 

Teď zmíním například, že 2 týdny jsem čekal na zaslání Conax karty pro CA modul. Všude mě ujištovali a ještě jsem se ptal, jak dlouho to tak přibližně trvá. Řekli mě, tak cca 5 dnů...

Protože ředitel České pobočky musí poslouchat, co mu řeknou v LG? Protože kdyby se nasadil horizon až za dalších půl roku, určitě by se nepovedlo zastavit odliv zákazníků a ředitel by byl nahrazen jiným, poslušnějším? Atd. atd.

A o tom, co zde budeme v ČR používat také nerozhodujeme zde v ČR, ale rozhoduje se o tom jinde.

 

A FW je určitě vyvíjen na míru, přeci jen to, co se zde nasadilo, není nic úplně běžného.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám problém s MediaBox. Sice jsem technicky zdatný, ale toto mi už hlava nebere. Vždy normálně vypnu MediaBox ovladačem, druhý den najednou po zapnutí nejde signál do TV. TV píše "není video signál". Občas naskočí, většinou ne. Pak musím restartnout box zadním přepínačem. Box se pak dlouho zapíná a občas napíše hlášku "MediaBox není připojen - Error 1001". Problém s kabelem by být neměl. Kontoloval jsem ho, dokonce jsem ho i vyměnil za jiný. Už nevím, co s tím. Pokud mi nehelpnete tady, budu muset volat na linku pro řešení technických problémů :twisted::evil: (radši vždy píšu sem, jelikož je to většinou něco co vyřeším na fóru a nemusím platit nekřesťantský prachy za linku s hlasovým automatem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Díky za pomoc, Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nakonec vzdal .Pořád něco ,teď zrovna mě vypadává zvuk .Po zapnutí po přibližně do hodiny jednou nebo dvakrát vypadne zvuk na chvíli. Potom to hraje normálně. O ty doby co chci nazpátek CA Modul tak mě konečně opravily internet.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi! Mám otázku ohledně nahrávání na HD DVR. Jdeme mě o to jestli je možné zpětné nahrávání. Kolikrát se člověk z nějakého důvodu rozhodne až když pořád běží že si ho chce nahrát a nebo něco propásne a chce si pořád nebo film dodatečně uložit! Tak se ptám jestli tato funkce na mediaboxu je. Já ji teda bohužel neodhalil... :(:salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Toto opravdu tento STB a pocitam ze i jiny neumi.

Moze co by slo je pout je aktivni timeshift (a to by ses na ten program musel koukat predtim i ) tak si ulozit ten ale to take neumi pokut to vubec nekterej umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ahoj lidi! Mám otázku ohledně nahrávání na HD DVR. Jdeme mě o to jestli je možné zpětné nahrávání. Kolikrát se člověk z nějakého důvodu rozhodne až když pořád běží že si ho chce nahrát a nebo něco propásne a chce si pořád nebo film dodatečně uložit! Tak se ptám jestli tato funkce na mediaboxu je. Já ji teda bohužel neodhalil... :(:salut:

Neumí. Teda aspoň prozatím ne. Prý se na tom pracuje, ale kdy to bude a jestli vůbec, to není zatím nikdo schopný zodpovědět. Pan generální ředitel řekl v nějakém rozhovoru, že snad do konce roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapy za rychlou odpověď!

Tak doufám že se této funkce dočkáme. Můj předchozí poskytovatel na svém daleko jednodušším set-top boxu tuto funkci měl a to dokonce tři dny zpětně a musím říct že jsem ji hodně využíval! :wink::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...