Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Dobrý den, jaksi mi nejde do hlavy, co ta appka YouTube vlastně umí?? Vždyť to u 90% videí napíše "Došlo k chybě při načítání videa." Spíš mě to připadá, že box blokuje všechna videa od Vevo apod. Dost mě to štve. Představa, že si pustím třeba večer hudbu, je nereálná. Vždy musím zapnout komp a hnat to přes repro. Máte stejný problém. Nevíte někdo, co s tím? Doufám že vydaj nějakou aktualizaci, která to opraví!!

 

Díky, Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kahi

STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla) mám teprve 5dní, ale kromě všech nedostatků, které jsem tu našel mám ještě jeden navíc a to že se mi udělá černý 3-5cm pruh dole na obraze, takže celý obraz mám o těch několik cm placatější, vůbec to nastavovaní pillarboxu mi nějak moc nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mrož

Protoze mam tu cest mit nove doma cihlu, tak jsem hned zacal patrat po tom, jak seradit kanaly podle sveho. Az jsem se dostal na toto vlakno, cele ho procetl, tak me polil studeny pot :) . to jako opravdu nejde? A to jako opravdu tolika lidem nevadi? To byl pro me druhy sok :) Hned jsem psal na UPC, jestli si delaji p*del a odepsali mi: Co se týče seřazení oblíbených programů u Vašeho mediaboxu, tak v současné chvíli to není možné. Jedná se však o nedostatek, který se budeme snažit opravit v dalších aktualizacích.

Takze v teto veci nic noveho, co by tu uz nebylo napsano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Nejde to a nepůjde. To je typická odpověď UPC, kterou si dělají ze zákazníka srandu. Je toho tam mnohem více a nic se od prvního dne, kdy to spustili neděje. My starší uživatelé jsme již klidní, rezignovaní. Mně internet s cihlou vypadává asi 5x denně. Minulý čtvrtek mně nešly všechny služby 11 hodin. Dnes nešlo nic taky pár minut. Není zde možnost třeba zapojit televizor napřímo a současně používat i box. Prakticky nejde teletext. Stačí si přečíst zde, co je všechno špatný. Jen však slyšíte jejich zaříkavadlo: spravíme v příštích aktualizacích. Jsem u UPC nejméně 10 let. Do éry cihly spokojen. Teď hledám jiného poskytovatele služeb. Ale jak hledám, tak UPC má velké štěstí, že ta konkurence je slabá. A taky toho patřičně využívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Myslim si ze bude skutocne rozumnejsie ked UPC na Slovensku pocka so spustenim sluzby Horizon media box, minimalne do jari, ked to ma takto blbnut tak ludi s tym len naseru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ten pocit, když přijdeš po víkendu domů, cihla svítí zeleně a je šprajcnutá...

Po restartu vyzvrací na TV "error 1001" a po deseti minutách nicnedělání sám naskočí :scratch:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...