Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám problém s MediaBox. Sice jsem technicky zdatný, ale toto mi už hlava nebere. Vždy normálně vypnu MediaBox ovladačem, druhý den najednou po zapnutí nejde signál do TV. TV píše "není video signál". Občas naskočí, většinou ne. Pak musím restartnout box zadním přepínačem. Box se pak dlouho zapíná a občas napíše hlášku "MediaBox není připojen - Error 1001". Problém s kabelem by být neměl. Kontoloval jsem ho, dokonce jsem ho i vyměnil za jiný. Už nevím, co s tím. Pokud mi nehelpnete tady, budu muset volat na linku pro řešení technických problémů :twisted::evil: (radši vždy píšu sem, jelikož je to většinou něco co vyřeším na fóru a nemusím platit nekřesťantský prachy za linku s hlasovým automatem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Díky za pomoc, Adam

 

Zatím nikoho nic nenapadá?? Už mě tento problém dost štve... Nemáte někdo stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Mě se děje to samý, docela často se po zapnutí koukám akorát na hlášku "není video signál", už jsem si pomalu zvyknul, většinou stačí několikrát ovladačem vypnout do "oranžova" a zpátky "zelena" a ono to na poněkolikátý naskočí... Vypínačem vzadu to neřeším, páč se mi nechce čekat 5 minut, než se celej stb nastartuje...

Prej to čistě teoreticky může být hdmi kabelem, mám asi tuším osmimetrovej, ale žádnou levnou čínu... každopádně jsem se ještě nedostal k tomu zkusit jinej hdmi kabel, páč mám na vyzkoušení jen ten původní dodanej k cihle a ten je kratičkej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Toto opravdu tento STB a pocitam ze i jiny neumi.

Moze co by slo je pout je aktivni timeshift (a to by ses na ten program musel koukat predtim i ) tak si ulozit ten ale to take neumi pokut to vubec nekterej umi.

Kristepane, rozumíte tomu někdo (!) ??? Co je to za kmen?

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto opravdu tento STB a pocitam ze i jiny neumi.

Moze co by slo je pout je aktivni timeshift (a to by ses na ten program musel koukat predtim i ) tak si ulozit ten ale to take neumi pokut to vubec nekterej umi.

Kristepane, rozumíte tomu někdo (!) ??? Co je to za kmen?

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Taky jsem to zjišťoval.Bohužel ani Google translate si s tím neporadil [emoji11] Asi nějaký zmutovaný vir lada od UPC [emoji6]

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

 

Já to musím řešit podobně. Nejdříve musím zapnout TV a až potom cihlu. S tím paskvilem taktéž souhlasím. Takže když to shrnu:

- Nefunguje řazení programů

- Nefunguje DLNA

- Nejde mirroing TV (připojení dvou TV s vlastní programovou strukturou)

- Nefunguje USB

- Nefunguje přístup na interní NAS přes externí adresu.

- Nejde nastavit domácí síť

- Není podpora platformy WinPhone

 

Napadá Vás ještě něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...