Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Tak to mě stačí. Cihlu budu vracet. Tohle dál už prostě ne. Vemu modem a menší Kaon (sice to bude otřesný), ale budiž. Nebudu platit za něco 200 Kč měsíčně, když k tomu jednají takto a spousta funkcí k tomu chybí.

 

Pokud se to neudělá ve velkém, tak se podle mě nic nezmění, ale takový přístup to je fakt hrůza a děs.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Pepe, také prudce zvažuji ohledně TV přejít ke konkurenci. Ještě si ověřím funkce, které tady nefungují a podle toho se rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Omlouvám se za spam, ale nedá se editovat již zaslaný příspěvek. Pokud se to tady už řešilo, tak ještě jednou sorry za spam. Nevíte, jestli je možné propojit s cihlou dvě TV? Jediné co mne napadá je rozdvojka na coax jeden do TV a druhý do cihly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Do cihly jde datovej kabel, na tv přípojku můžeš pořád připojit další tv, já mám dvě přes rozbočovač s CA kartama.

Z cihly jde do tv hdmi, takže tam to už na rozdvojování nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně takový způsob není možný. Bude to možné až s dodatečným stb, který bude tuším příští rok.

Je možné to rozdvojit tímto způsobem, ale musel bys, pokud chceš v TV digitální programy mít CA modul a nebo další stb.

Dá se to propojit se dvěmi TV, to není problém, ale jen na jedné by to šlo použít a na druhé by se jen klonoval obraz, ale to chtít asi nebudeš (investice bude dražší)

 

Ale pokud to takhle rozdvojíš UPC negarantuje kvalitu signálu.

 

/Ha: Někdo byl přede mnou rychlejší. Co už to se stává :lol: Ono já ani zvažovat odchod ke konkurenci nemůžu, protože tady není žádná :-D

Já jsem s kvalitou a stabilitou dost spokojený. Jen s tou "beta" cihlou prostě ne. Už si, ale pomalu a jistě si zařizuju zpátky modem + stb

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Já právě přemýšlel nad O2 televizi. Tam je výhoda, že jejich zařízení podporuje mirroring, tzn, že box připojím na pevno k jedné TV a druhou můžu připojit pomocí Smart TV. Dále pak si můžeš navolit programy dle svého uvážení na 4 konta, podporují WinPhone. Jediné co asi nepodporují je DLNA, co mi je stejně jedno, jelikož mám server připojený přes LAN do TV.Akurát mne u toho děsí agregace 1:50...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak O2 TV je klasická IP televize po zvonkovém drátu se všemi výhodami a nevýhodami co z toho plynou. V mém případě by to oproti dvb-c od UPC byly spíše nevýhody a některé z nich pro mne nepřekonatelné (maximálně 2 TV), takže tímto směrem bych se nevydal. Jedinou alternativou se mě tak jeví satelit, ale to bych se musel už opravdu hodně rozčílit, abych to všechno předělával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně takový způsob není možný. Bude to možné až s dodatečným stb, který bude tuším příští rok.

Je možné to rozdvojit tímto způsobem, ale musel bys, pokud chceš v TV digitální programy mít CA modul a nebo další stb.

Dá se to propojit se dvěmi TV, to není problém, ale jen na jedné by to šlo použít a na druhé by se jen klonoval obraz, ale to chtít asi nebudeš (investice bude dražší)

 

Ale pokud to takhle rozdvojíš UPC negarantuje kvalitu signálu.

 

/Ha: Někdo byl přede mnou rychlejší. Co už to se stává :lol: Ono já ani zvažovat odchod ke konkurenci nemůžu, protože tady není žádná :-D

Já jsem s kvalitou a stabilitou dost spokojený. Jen s tou "beta" cihlou prostě ne. Už si, ale pomalu a jistě si zařizuju zpátky modem + stb

 

to nejsi sám. Tu cihlu chci taky vrátit. V pátek mě to nešla ani zapnout pořád to psalo chybu 1011 až na třetí reset přímo na set-boxu se to nakonec s pamatovalo. A nakonec se ten krám zapnul.Samozřejmě UPC dělá mrtvého brouka, nikdo se od pátku od rána neozval. A to je pořád bud není připojen kabel nebo kolísá internet.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...