Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Thorn
Ja bych rekl, ze dle manualnu ma... viz http://i.imgur.com/6phBRGf.png

No to podle všeho moc neznamená... v stb není žádná aplikace, která by DLNA provozovala, když zkusíš zvolit "existující" jak je v manuálu, tak se v lepším případě nic nestane, v horším mi to už 2x při zkoušení rozhodilo síť tak, že jsem musel modem resetovat do továrního nastavení.

 

Dnes jsem řešil s technikem z UPC problemtiku DLNA. Došli jsme k tomu, že DLNA funguje jedině v tom případě, že ho máš připojený do sítě na router od jiného poskytovatele. :scratch: Pokud máš Mediabox jako router, DLNA nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Hups, takže je to celé jako řešení od UPC docela postavené na hlavu :lol:

Abych pravdu řekl, moc mi to ani nedává smysl :scratch:

Ty voe, přijdu si jako blbec jen já? :)

Proč přidávat funkci do Mediaboxu, která funguje jen s cizím HW? :D

Žebych vytáhnul starýho Zyxela, kterýho připojím k PC a udělám z něj router čistě pro DLNA? Jasně, čím víc krabiček, tím líp :D Potom nechápu, proč dali televizi a net do jedné :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych rekl, ze dle manualnu ma... viz http://i.imgur.com/6phBRGf.png

No to podle všeho moc neznamená... v stb není žádná aplikace, která by DLNA provozovala, když zkusíš zvolit "existující" jak je v manuálu, tak se v lepším případě nic nestane, v horším mi to už 2x při zkoušení rozhodilo síť tak, že jsem musel modem resetovat do továrního nastavení.

 

Dnes jsem řešil s technikem z UPC problemtiku DLNA. Došli jsme k tomu, že DLNA funguje jedině v tom případě, že ho máš připojený do sítě na router od jiného poskytovatele. :scratch: Pokud máš Mediabox jako router, DLNA nefunguje.

 

doufam, ze toto je jen firmwarem u nas, nebot co jsem se dival, tak jinde to lidem v zahranici funguje :(

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Jinak cihla opet prekvapila a to, ze mi na nekterych programech bezi opozdene zvuk a nebo dokonce doprovodny zvuk,.....

 

Co si ten doprovodný zvuk vypnout, v menu je na to položka - něco jako Zvukový popis.

A posun zvuku je v menu také nějak řešen.

 

Jestli si tak trochu někdo nehrál s nastavováním a pak na to nezapoměl

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Pokud jsem nepochopil o čem je řeč,tak se omlouvám. Mám cihlu ,TV s DLNA a DLNA běžně (přez cihlu) z PC po káblu,tak i z NB pomocí WiFi

provozuji pomocí progr.PS3 MediaServer.Vše jede bez problému (fullHD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Pokud jsem nepochopil o čem je řeč,tak se omlouvám. Mám cihlu ,TV s DLNA a DLNA běžně (přez cihlu) z PC po káblu,tak i z NB pomocí WiFi

provozuji pomocí progr.PS3 MediaServer.Vše jede bez problému (fullHD).

No řešíme tady, jestli jde provozovat DLNA na HD DVR Mediaboxu přímo, čili ne v TV, která podporuje DLNA.

V PC ti běží DLNA server, to mě taky, TV která umí přes DLNA přehrávat filmy, přehrává, wifi cokoliv co umí DLNA, tablet, telefon, notes, všechno běhá a pouští filmy.

Ale cihla ne, ta nenajde tu DLNA síť, nevím o tom, že by měla soft na přehrávání z DLNA serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...