Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Nijak. Firmware zatím neumožňuje měnit pořadí kanálů. Umožňuje sice vytvořit jeden seznam oblíbených kanálů, ale v něm opět nelze libovolně měnit pořadí kanálů a navíc seznam oblíbených kanálů nerespektuje podrobný seznam kanálů, který se často používá k plánování nahrávání. Podrobný seznam kanálů zobrazuje vždy pouze všechny kanály a v pořadí, které si uživatel zatím nemůže změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Thorn:

Projdi si všechny otázky a odpovědi na fb a budeš se divit, jak se tam mění odpovědi.

To co platilo "dnes", nemusí platit "včera", natož "pozítří" :wink:

Pár stránek nazpět tady v tomhle vláknu David z UPC fb týmu psal, že cihla pracuje na úplně jiném principu než všechny předchozí stb a že to momentálně opravdu neumožňuje jakkoliv spustit (řazení), ale pevně věřím tomu, že budou jejich technici/programátoři dál špekulovat nad tím, jak to provést... Ještě tuším před cca měsícem "nešly" udělat ani oblíbené a už tam jsou (sice nepoužitelné, ale něco se změnilo a to se počítá :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Thorn:

Projdi si všechny otázky a odpovědi na fb a budeš se divit, jak se tam mění odpovědi.

To co platilo "dnes", nemusí platit "včera", natož "pozítří" :wink:

Pár stránek nazpět tady v tomhle vláknu David z UPC fb týmu psal, že cihla pracuje na úplně jiném principu než všechny předchozí stb a že to momentálně opravdu neumožňuje jakkoliv spustit (řazení), ale pevně věřím tomu, že budou jejich technici/programátoři dál špekulovat nad tím, jak to provést... Ještě tuším před cca měsícem "nešly" udělat ani oblíbené a už tam jsou (sice nepoužitelné, ale něco se změnilo a to se počítá :D )

 

Ahoj Budulmane,

Vycházím z příspěvku: https://www.facebook.com/UPCCeskarepublika/app_816855071668580 4 strana příspěvek pod názvem "Řazení programů" z 30.8.2015, ale nejde jen o řazení, ale také o nefunkční USB, nefunkční DLNA, nefunkční mirroring, polofunkční router. Když jsem to řešil s jejich podporou (pohodový kluci) tak mi řekli, že kdyby to bylo na nich, už to dávno je. Bohužel musí zadávat přes ticket systém podněty do Holandska, kde ten firmware vyvíjí a z toho důvodu nad tím nemají kontrolu a ani možnost stanovení priorit, či jinak uspěchat nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, když se na začátku vyvíjel stb od nějaké firmy - Pace (která si podle mě nedovolí vypustit do světa takový FW, tak musel být pro UPC upraven),hned na začátku se mělo připravit, co to všechno bude umět a né až když se to vypustí do světa a představí jako polo-funkční zařízení. Když už bych se měl zmínit ohledně firmwaru pro modemy, tak tam to taky dělá nějaký "blbec"

 

Stačilo by kdyby řekl ředitel naší pobočky, že počkáme a že chce aby tam bylo to a to. A mezitím to jsou všechno kroky dozadu EPG server, tato "cihla". Proč jsme třeba nemohli nasadit ten Samsung (Horizon), co mají jinde? Tam už podle mě všechno funguje, ale taky to bylo ze začátku fiasko.

 

Teď zmíním například, že 2 týdny jsem čekal na zaslání Conax karty pro CA modul. Všude mě ujištovali a ještě jsem se ptal, jak dlouho to tak přibližně trvá. Řekli mě, tak cca 5 dnů...

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ahoj Thorne,

no dyť jo, já jsem jen jinými slovy napsal, že v jedné odpovědi napíšou jde to, v dalším nepůjde to nikdy, v dalším budeme se snažit aby to šlo a v dalším jde to takhle, ale to je naprd, protože to je malinko něco jinýho než všichni chtějí...

Ty jsi psal že na fejsbůku psali že něco neplánují nasadit, tak to jen dementuju, protože to není ani tak, ani onak... podle mě teď prostě sami neví, jaký možnosti jsou/budou, minimálně z důvodu, kterej píšeš o holanďanech a ticketech na cokoliv...

U nás kde pracuju to funguje úplně stejně, taky se všechno developí na základě ticketů jinde, takže si dokážu docela živě představit, jak to funguje i tady.

A konzistence informací u fb týmu a techniků taky pokulhává, páč každý na stejné dotazy odpovídá něco jiného, fb tým doptává informace taky někde, otázka kde... a nakonec dostaneme my ze dvou až tří různých "oficiálních" UPC zdrojů tři různé odpovědi a to fakt netuším, kdo se v tom pak má vyznat...

 

A ve finále "normální" uživatel ani netuší, že je něco špatně, neřeší nic a kouká na trojce na Novu a je spokojenej... Těch bude asi většina...

A pak je tady několik remcalů a šťouralů jako my, kteří ví, že je něco špatně, snaží se je ukecat, aby to bylo lepší a nezbyde nám nic jinýho, než vlastně jen počkat, jestli se jim to povede protlačit, nebo ne :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...